5 kuchyňských legend, které by vám v kuchyni neměly chybět podle ChefShop.cz

Jestli u něčeho platí, že co je staré, to je dobré, pak je to kuchyňské vybavení. A teď není řeč o korodujícím papiňáku po prababičce, ale o značkách, které už desítky, ba dokonce stovky let prověřují a pilují svoji kvalitu, a tak i vám doma vydrží po generace. A právě výrobky světových kuchyňských legend najdete na českém e-shopu s kuchyňským vybavením a surovinami ChefShop.cz, který nabízí 4500 produktů od 25 světových značek. Které z nich by vám doma rozhodně neměly chybět?

Nože Zwilling (1731)

Špičková německá kvalita a tradice trvající neuvěřitelných skoro 300 let je to, co dělá z nožů Zwilling jedny z nejlepších na světě. Speciální německá ocel v kombinaci s ručním doostřením, leštěním a kontrolou laserem zaručuje dlouhodobou ostrost čepelí nožů. Kromě nožů najdete na ChefShop.cz další sofistikované kuchyňské vybavení Zwilling jako jsou příbory, hrnce, pánve, sklenice nebo kuchyňské náčiní.

Kuchařský nůž Zwilling Professional, cena na Chefshop.cz: 2 899 Kč

Sklenice Kilner (1842)

Anglická značka se už od poloviny 19. století specializuje na výrobu skleněných lahví, dóz na potraviny a zavařovacích sklenic. Kromě nezpochybnitelné kvality vyčnívá mezi produkty jiných značek svým ikonickým retro designem. V nabídce ChefShop.cz najdete také dózy na potraviny se vzduchotěsným víčkem nebo skleněné soudky s kohoutkem, které jsou v poslední době oblíbené v kavárnách i na domácích oslavách.

Kilner Dózy na potraviny s klipem, cena na ChefShop.cz: od 75 Kč

Hrnce Emile Henry (1850)

Tradici dlouhou 170 let mají hrnce ze speciální burgundské keramiky, která je odolná proti poškrábání, nárazům a teplotním šokům. Kromě toho keramika skvěle vede a udržuje teplo, takže pokrm zůstane v hrnci dlouho teplý a můžete v nich jídlo hned servírovat. Za ten krásný francouzský design a oku lahodící barvy se rozhodně na stole nebudete stydět!

Keramický hrnec s poklicí Emile Henry otočný granátová 25 cm 1,3 l, cena na ChefShop.cz: 2 269 Kč

Roboty KitchenAid (1919)

Je snad někdo, kdo nezná KitchenAid? Historie americké značky je úzce spojena přímo s vynálezem prvního kuchyňského robotu. Kromě toho se specializuje na mixéry, kávovary a další kuchyňské spotřebiče. Značka si velmi zakládá na designu svých produktů, které kromě typické červené nabízí v mnoha nádherných barvách. Příští rok oslaví stoleté výročí, takže do legend bezpochyby patří.

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan, cena na ChefShop.cz: 18 190 Kč

Oleje Farchioni (1780)

A protože ChefShop.cz není jen o nádobí a spotřebičích, ale i o kvalitních potravinách, patří na seznam legend více než 200 let stará rodinná firma Farchioni. Na 100% kvalitu extra panenských olivových olejů Farchioni se můžete spolehnout, teď už stačí jen vybrat, jestli zůstanete u klasiky, nebo vyzkoušíte některý z ochucených olejů, například s lanýžem nebo česnekem a chilli. Oleje si ChefShop.cz dokonce sám dováží z Itálie.

Olivový olej BIO extra panenský IL Casolare 0,75 l , cena na ChefShop.cz: 299 Kč

Leave a Comment