6 tipů jak vylepšit vaši kuchyň s nádobím WMF

Značka WMF hraje už 160 let prim ve výrobě kvalitního nádobí a pomůcek pro pohodlné vaření i dokonalé stolování. Nechte se inspirovat odborníky ve svém oboru a obohaťte své kuchyňské vybavení o designové, odolné a funkční kousky, které vám ušetří nejen čas strávený při přípravě jídel, ale také elektrickou energii a přinesou vám radost z vaření i skvělý pocit z výsledku. V prodejně Chefshop v holešovické tržnici najdete největší český shop-in-shop WMF s více než 340 produkty této značky, kde si můžete vyzkoušet, jak vám nádobí WMF padne do ruky J

Hrnce pro sofistikované a rychlé vaření
Rozšiřte svůj arzenál hrnců o sofistikovanou sadu WMF Fusiontec. Materiál Fusiontec, který má značka patentovaný, se vyznačuje extrémní odolností a dlouhou životností, má vynikající vlastnosti při vaření, skvěle rozvádí teplo a snadno se udržuje a čistí. Tyto hrnce jsou vhodné na všechny typy vařičů včetně indukce. Můžete je mýt v myčce nádobí a používat pro zapékání v troubě (do 250°C bez poklice, s poklicí do 180°C). Navíc jsou dostupné v několika krásných barevných provedeních.

Sadahrnců FUSIONTEC WMF růžový křemen 4 ks, cena na Chefshop.cz: 12 469 Kč

Pánve se “včelím” povrchem
U pánví z kolekce Profi Resist vás překvapí motiv včelích pláství na povrchu dna, který nemá estetickou funkci, ale zajišťuje perfektní nepřilnavost. Na pánvích WMF nemusíte používat žádný olej ani jiný tuk, a příprava pokrmů je tak velmi zdravá. Pánve WMF jsou prakticky nezničitelné, vhodné pro všechny typy vařičů a odolají vysokým teplotám (do 260°C), takže pánev můžete používat i pro zapékání v troubě.

Pánev Profi ResistWMF 28 cm, cena na Chefshop.cz: 3 309 Kč

Perfektně ostré nože
Strávíte nad krájením ingrediencí věčnost a pak už ani nemáte chuť dále vařit? Tomu bude s noži WMF konec. Všechny nože jsou neobyčejně ostré, perfektně vyvážené a bude se vám s nimi pracovat snadno a s lehkostí. Každý nůž byl ručně vykován z jednoho kusu neobyčejně tvrdé a odolné oceli samotným mistrem nožířem, vybroušen laserem a chlazen ledem. Můžete si vybrat nože celonerezové i s plastovým úchytem, různých zaměření nebo univerzální, ale i celé sady nožů v praktických stojanech.

Set nožůChef’s Edition WMF 3 ks, cena na Chefshop.cz: 6 919 Kč

Prkénka pro pohodlné krájení

Pokud už jste si vybrali ostrý nůž, tak se určitě neobejdete bez vhodného prkénka. Prkénko z odolného bambusu se výborně hodí na krájení masa, má totiž praktické drážky, které zachytávají šťávu či krev, a tak si nezašpiníte pracovní desku. Dáváte přednost plastovému, které nechytá pachy a dá se mýt v myčce? I ta u WMF seženete.

Bambusovéprkénko na krájení WMF 45 x 30 cm, cena na Chefshop.cz: 839 Kč

Chytré vychytávky
V případě, že by se vám nůž častým používáním přece jen trochu ztupil, můžetesi rovnou od stejného výrobce vybrat brousek či ocílku. Mezi nádobím WMFnajdete i další vychytávky a pomocníky jako třeba kráječ na domácí pizzu,metličku se silikonovými kuličkami, kterou můžete používat i v nerezovýchhrncích, aniž byste si je poškrábali, kuchyňskou pinzetu pro snadné odstraněnírybí kůže, nůžky na drůbež, kolébku na bylinky, roztírač na palačinkové těstoči teploměr na maso.

Šlehacímetla se silikonovými kuličkami Profi Plus WMF 27 cm, cena na Chefshop.cz:699 Kč

Elegantní stolování s příbory WMF
Co by to bylo za požitek z jídla bez krásně prostřeného stolu? Příbory WMF budou ozdobou vaší jídelny a dodají jí punc elegance a luxusu. Leštěné příbory z nerezové oceli vám dlouho vydrží, jsou extrémně odolné proti poškrábání, a tudíž se nemusíte bát mýt je v myčce na nádobí. Příbory s nadčasovým designem a prakticky nekonečnou životností jsou perfektní třeba jako svatební dar.

Sada příborůBoston WMF 30 ks, cena na Chefshop.cz: 4 699 Kč

Nádobí WMF koupíte na chefshop.cz, nebo si ho můžete přijít prohlédnout na vlastní oči do kamenné prodejny Chefshop v holešovické tržnici, kde má značka WMF showroom.

Leave a Comment