ASKO-NÁBYTEK: Nechte rozkvést váš interiér

Jaro je v plném proudu a venku vše pomalu rozkvétá. Pozvěte trochu jara i do svého domova, který můžete zaplnit řezanými i živými květinami. Ty interiér krásně zútulní a vytvoří pocit harmonie a jarní pohody. Navíc pokud čerstvé květiny dostanete od někoho blízkého, určitě si je rádi vystavíte v krásné váze na hezkém místě.

Ačkoliv jsou květy nejkrásnější ve volné přírodě, vypadají skvěle i v interiéru. Ať už si přinesete pugét z květinářství nebo si romanticky natrháte květiny někde na louce, budou skvěle vypadat ve skleněných vázách. Ty jsou velice nadčasové a dají vyniknout kráse a jedinečnosti každé květiny. Pokud zrovna doma nemáte čerstvé květiny, vypadá váza skvěle i jako bytový doplněk.

Nejen živé květiny ozdobí váš byt. Zkuste využít třeba sušené květy, které vám dlouho vydrží. Ty vypadají skvěle v dřevěných vázách, jež dodají do vašeho domova přírodní prvek. Nádherným doplňkem jsou také svíčky, které dokáží v interiéru navodit příjemnou a pohodovou atmosféru. Abyste zamezili riziku požáru, je dobré svíčky umístit do skleněných svícnů.

Leave a Comment