Fieldmann představil gril pro fotbalového fanouška i pro milovníka klasického designu

Všichni, kdo mají alespoň malou zahrádku, vítají příchod teplého počasí a s ním i zásadní zvětšení životního prostoru. Za hezkých dní totiž mohou na zahradě nejen odpočívat či stolovat, ale také si jídlo připravovat. Grilování přináší atmosféru, která se při běžném vaření v domě zkrátka nenaskytne. Stačí už jen pořídit si gril: Třeba některý z nových modelů zahradních grilů značky Fieldmann. Ta pro letošní sezónu výrazně rozšířila i sortiment příslušenství, například o grilovací náčiní, rošty nebo opékací vidlici. Více na www.fieldmann.cz

Nové modely grilů

Příprava jídla nad dřevěným uhlím přináší nejen prázdninovou atmosféru, ale také nezaměnitelnou vůni a chuť pokrmů. Jednoduchý gril na dřevěné uhlí přitom nezatíží peněženku a vy si vyberete takový, který bude pro Vaše potřeby ten pravý. Široký sortiment nabízí značka Fieldmann, která jej letos ještě rozšířila o nové modely:

Pro fotbalové fanoušky je připraven stolní gril

Fieldmann FZG 1015 v designu míče

Grilovat stylově během letošního mistrovství světa ve fotbale v Rusku budou moci fanoušci, kteří si pořídí nový stolní gril Fieldmann FZG 1015. Tento lehký a praktický gril v designu fotbalového míče s minimálními rozměry a pevnou stabilní konstrukcí je určen pro menší společnost, malé prostory nebo na cestování. Gril nabídne ohniště velikosti 34 cm, výšku grilovacího prostoru 22 cm, chromový rošt a uzavíratelný poklop. Madlo na vrchní části poklopu umožňuje snadno průběžně kontrolovat připravované pokrmy. Kromě fotbalové varianty je model v prodeji také v klasickém černém provedení nebo v zeleném odstínu. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena stolního grilu Fieldmann FZG 1015 je 599 Kč.

Výkonný gril s klasickým designem: Fieldmann FZG 1013

Klasickým designem v kombinaci s technickými „vychytávkami“ nadchne zahradní gril na dřevěné uhlí Fieldmann FZG 1013. Grilovací nádoba elegantně zaobleného tvaru ze smaltované oceli stojí na třech nohách. Dvě z nich jsou opatřeny kolečky usnadňujícími manipulaci s grilem, například při přesunování ze slunce do chládku.

Poklop grilu je pro pohodlné i přesné sledování intenzity žáru vybaven teploměrem. Regulaci přívodu vzduchu zajišťují větrací otvory v horní části poklopu. Grilovací plocha s průměrem 57 cm a výškou 80,5 cm je vybavena pochromovanými grilovacími rošty a svou velikostí je vhodná pro přípravu pokrmů i pro početnější společnost. Pro udržování teploty již hotového pokrmu je gril vybaven také ohřívacím roštem. Při obsluze i následném čištění oceníte lehce odnímatelný popelník. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena zahradního grilu Fieldmann FZG 1013 je 3 299 Kč.

 

Stabilní i mobilní gril Fieldmann FZG 1014 má odkládací pulty a věšák

Kotel zahradního grilu Fieldmann FZG 1014 je vsazen do vozíku s robustní konstrukcí, která vytváří dva odkládací pulty, a navíc je opatřena i věšákem na grilovací nářadí. Během grilování tak máte veškeré náčiní i potřeby pěkně po ruce. Grilovací plocha s průměrem 54 cm umožňuje připravovat maso, ale i zeleninu a další lahůdky i pro větší skupinu lidí. Díky grilovací výšce 77 cm můžete připravovat i větší kusy masa. Grilovací nádoba je opatřena pochromovanými grilovacími rošty i roštem ohřívacím. Obsluha grilu je pohodlná díky odnímatelnému víku s praktickým úchytem. Přehled o nažhavení grilu zajistí teploměr instalovaný do poklopu. Pomocí regulátoru větracího otvoru lze nastavit přívod vzduchu pro spalování uhlí, což dle potřeby ovlivní teplotu uvnitř grilu. S pojezdovými kolečky je gril maximálně mobilní. Zahradní gril Fieldmann FZG 1014 má lehce odnímatelný popelník, což celkově zlepšuje manipulační komfort při obsluze a následném čištění. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena grilu Fieldmann FZG 1014 je 2 799 Kč.

Příslušenství a pomůcky

Bez grilovacího náčiní, jako jsou kleště nebo obracečka, se u grilu neobejdete. Zvláště pokud kromě základního komfortu myslíte i na bezpečnost obsluhy. Nejužitečnější kousky letos vybrala a přidala k nabídce grilů i značka Fieldmann:

Ke grilu stylově s „bambusovou“ sadou náčiní CLAUDIA (FZG 9006)

Praktické grilovací kleště spolu obracečkou a vidličkou jsou u grilu naprosto základní výbavou. Sada Claudia (Fieldmann FZG 9006) navíc potěší i zpracováním: Nástroje o délce 38 cm z nerez oceli jsou opatřeny bambusovými rukojeťmi. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena setu Claudia (Fieldmann FZG 9006) je 199 Kč.

Grilovací rošt JOHNNY (FZG 9009)

Grilovací rošt Johnny od značky Fieldmann určený na maso i zeleninu usnadní a zrychlí přípravu pokrmů na grilu. Steaky, plátky zeleniny a masa či klobásy díky roštu velice snadno obrátíte. Nerezový rošt velikosti 54 x 24 cm je opatřený bambusovou rukojetí. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena grilovacího roštu Johnny (Fieldmann FZC 9009) je 169 Kč.

Opékací vidlice ROBERT (FZG 9011)

I když má opékání špekáčků na vlastnoručně uříznuté větvi svou romantiku, praktičtější a pohodlnější je použití nerezové opékací vidlice Robert od značky Fieldmann (FZG 9011). Ta je stále po ruce, připravená k okamžitému použití. Navíc vás díky dřevěné rukojeti a délce 100 cm nebude při opékání pálit ruka. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena opékací vidlice Robert (Fieldmann FZG 9011) je 59 Kč.

Kartáč na čištění grilu (FZG 9012)

Se speciálním kartáčem na čištění grilu Fieldmann FZG 9012 udržíte gril i rošty v dobrém hygienickém stavu. Pomocník o délce 21 cm je vybaven nejen drátěnými štětinami, ale také škrabkou a brusnou houbičkou. Madlo, které dobře padne do ruky, je opatřeno očkem pro zavěšení. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena kartáče Fieldmann FZG 9012 je 35 Kč.

Leave a Comment