Jak na malé prostory? Prakticky a designově s Bonami

Jedno- až dvoučlenné domácnosti jsou trendem dnešní doby a díky tomu roste také poptávka po malých bytech. Při zařizování malých prostor je obzvlášť důležité vše předem dobře naplánovat. Naštěstí dnes existuje snad nekonečno variací nábytku, který je pro malé byty jako stvořený a pomůže díky chytrým vychytávkám ušetřit spoustu místa. A právě kousky, které jsou nejen funkční, ale také krásně vypadají, najdete na Bonami.cz. Na co při jejich výběru myslet?

  1. Vsaďte na multifunkčnost

Možností, jak využít kus nábytku pro víc účelů, je celá řada. Jeden příklad za všechny: multifunkční konferenční stolek na kolečkách s úložnými prostory nabízí možnost část stolku vysunout a použít pro práci na počítači, spoustu úložného prostoru a dokonce i otvory pro odložení nápoje.

Cena na Bonami.cz: 5 869 Kč

  1. Využijte chytře každý koutek

S šikovně řešeným nábytkem můžete proměnit zdánlivě nevyužitelný kus zdi a proměnit ji třeba v domácí minikancelář. Například pracovní stůl Henry zabírá jen velmi málo místa, je ale dokonale funkční a vypadá u toho neskutečně stylově!

Cena na Bonami.cz: 4 499 Kč

  1. Skládačky pro návštěvy

Při zařizování bytu často myslíme na pohodlí našich návštěv víc než na to naše. Pokud ale nemáte návštěvníky každý den a křesílka navíc by vám jen překážela, pořiďte hostům skládací variantu. Až návštěva odejde, křesílko Karup Boogie můžete složit pod postel nebo opřít o zeď.

Cena na Bonami.cz: 4 119 Kč

  1. Myslete vertikálně

V zemích, kde je vysoká hustota obyvatel, staví města do výšky, aby ušetřili drahocenný prostor. Vezměte si tento nápad za své i při zařizování vašeho interiéru, kde také chcete šetřit místo. Zejména v malých místnůstkách, jako je koupelna nebo předsíň, vám život ulehčí vertikální řešení úložných prostor.

Koupelnový držák s bambusovými košíky je geniálně praktický a skladný. Pomocí háčků na něj můžete zavěsit libovolně ručníky a další koupelnové nezbytnosti.

Cena na Bonami.cz: 2 299 Kč

Botník Step Up stačí opřít Step Up o stěnu a zbytek už udělá tenhle kousek sám. Kromě toho nezabírá mnoho místa a snadno jen přemístíte, kamkoli zrovna potřebujete.

Cena na Bonami.cz: 2 999 Kč

  1. Design dělá divy

Nadčasový design, zejména světlé barvy a přírodní materiály, pomůžou zachovat lehkost a vzdušnost i v malém prostoru a místnost opticky zvětší. Vyvarujte se mohutných kusů nábytku, daleko lepší službu vám udělají modulové kusy.

Leave a Comment