Kreativita i výkon, to jsou nové modely nůžek Fieldmann

Vyznavači elektrického zahradního nářadí už nemusejí závidět benzínovým příznivcům jejich neomezený pohyb po zahradě bez kabelu, protože i oni se díky akumulátorovým pomocníkům osvobodili. Česká značka zahradní techniky Fieldmann uvádí na trh dvě novinky: Benzínové nůžky Fieldmann FZN 4006-B jsou vhodné pro až vojensky přísný rovný střih živých plotů, s akumulátorovými nůžkami na trávu a keře Fieldmann FZN 5101-A si můžete s tvarováním keřů pohrát. Více na www.fieldmann.cz.

S lehkými akumulátorovými nůžkami Fieldmann FZN 5101-A si můžete pohrát s tvarováním keřů

Lehké akumulátorové nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 5101-A váží jen 0,7 kg, takže přímo vybízejí ke kreativitě při tvarování okrasných dřevin, protože s nimi vás ruce bolet opravdu nebudou. A pro úlevu při zastřihávání dlouhých okrajů trávníku lze zase na nůžky nasadit praktickou teleskopickou rukojeť s kolečky délky 130 cm (Fieldmann FZN 9101), takže se nemusíte ani ohýbat. Akumulátorové nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 5101-A jsou tedy víceúčelové, variabilní, lehké a snadno ovladatelné. Lze je využít jak pro stříhání trávy, především začišťování okrajů trávníku s lištou šíře 90 mm, tak pro zastřihávání keřů s lištou na úpravu okrasných dřevin 170 mm. Po použití se nůžky jednoduše odloží do nabíječky. Ta pomocí indikátoru se světelnou signalizací informuje o stavu nabíjení. Li-ion baterie 7,2 V/1500 mAh se nabíjí 3-5 hodin. Provozní doba pak v závislosti na pracovních podmínkách činí přibližně 30 minut. Doporučená akční MO cena  nůžek Fieldmann FZN 5101-A je 899 Kč, více na www.fieldmann.cz.

Výkonné benzínové nůžky Fieldmann FZN 4006-B ostříhají i dvoucentimetrové větve

Pokud Vám už zahrada poněkud přerostla přes hlavu, chce to výkonný stroj, jako jsou benzínové plotové nůžky Fieldmann FZN 4006-B. Díky dvoutaktnímu motoru s obsahem 26 cm3 jsou podstatně výkonnější než elektrické, takže s nimi zvládnete stříhat větší plochy a pracovní délka lišty 51 cm umožňuje efektivní zástřih i opravdu vzrostlých živých plotů a silnějších větví stromků (až 24 mm). Zadní madlo je možné otočit do horizontální polohy (celkem tři pozice otáčení rukojeti), což zajišťuje pohodlný střih i svislých ploch živých plotů či tvarování keřů na méně přístupných místech. Samozřejmostí jsou ochranné prvky jako přední štít proti odlétajícím větvím, bezpečnostní spínače či kryt lišty pro bezproblémové uskladnění. Doporučená akční MO cena:2.990 Kč, více na www.fieldmann.cz.

Leave a Comment