Kvalitní rámy na obrazy

Majitelé designového studia Frame-it.cz se právě vrátili z veletrhu Fama art 2018, který každoročně probíhá v italské Bologni. Výrobci těch nejkvalitnějších rámů představují své novinky a vy je, právě díky studiu Frame-it.cz už brzo můžete mít ve své domácnosti.

Proč věnovat pozornost právě rámům? Protože jsou detailem v každé domácnosti, který dodává bytu či domu styl. Nejen uměleckému dílu, ale definují celý prostor. Stejně jako zrcadla. Proto, pokud zvažujete koupi a instalaci právě zrcadla, měli byste si dát pozor na následující:

Zrcadlo by mělo být solitérem v místnosti, které dodává dynamiku, jiný styl, sofistikovaný a designový vzhled. Na co si dát pozor při jeho výběru? Odborníci ze společnosti Frame-it.cz pro vás připravili stručné body, díky kterým při výběru nesáhnete vedle. Zde je pár rad, jak zrcadla v bytě umístit.

  1. Pokud bude mít zrcadlo stejnou, nebo podobnou šířku jako nábytek, bude místnost vypadat prostorněji.
  2. Zrcadlo patří před zdroj světla – Svíčka, závěsné světlo nebo noční lampička – všechny bezvadně fungují. Vyzkoušejte efektní hru světla a stínu násobenou plochou zrcadla.
  3. Zrcadlo patří vedle okna – Zvětšuje účinek denního světla – místnost díky tomuto umístění bude vypadat rozlehlejší i světlejší. 
  4. Zrcadlová stěna –  Pozor ale, abyste to s množstvím zrcadel a efektů nepřehnali. Dobré umístění menších zrcadel přes celou stěnu může být efektivní a příjemné. Stěna by měla být v obývacím pokoji, nebo jídelně, pokud vyznáváte učení feng šuej, vyhněte se ložnici.
  5. Zrcadlo na polici poskytuje příjemný kontrast mezi např. knihami, soškami, atd.

Vydejte se do showroomu na pražské Letné a nechte se svést designem rámů, který si zamilujete navěky.

Více na www.frame-it.cz

Leave a Comment