Modelářská bruska Fieldmann: Kdo si hraje, nezlobí

Říká se, kdo si hraje, nezlobí. S trochou nadsázky lze říci, že to často platí nejen pro dětské věkové kategorie. Pro ty, kteří si i v dospělosti ponechali svého modelářského koníčka, ale i pro všechny, kdo si potrpí na detaily, připravila značka Fieldmann modelářskou brusku FDMB 200171-E s více než dvěma sty komponenty v kufříku. Díky nim se nástroj uplatní při broušení kovů, plastů, případně i dřeva v úhlech 90° a 180°, řezání detailů, broušení rotačními brusnými papíry nebo čištění kovových povrchů ocelovými kartáčky a leštění brusnou pastou za pomoci filcových nástavců. Díky flexibilnímu bovdenu zakončenému tenkou rukojetí se sklíčidlem lze snadno zvládnout i ty nejjemnější práce. Více na www.fieldmann.cz.

 

Bruska Fieldmann FDMB 200171-E s příkonem 170 W představuje univerzálního pomocníka pro modeláře, domácí kutily, ale i drobné řemeslníky. Díky vysokému výkonu se hodí pro opracování měkkých i tvrdých materiálů. Lehké a ergonomicky tvarované tělo brusky dobře padne do ruky, což zpříjemňuje práci. Bezpečnou manipulaci zajišťuje protiskluzový povrch v místech úchopu. Samozřejmostí je možnost regulace otáček (10 000 – 35 000 ot. / min.). Díky bovdenovému prodlužovacímu adaptéru, který umožňuje přenos mechanické síly a energie, zvládnete i mikropráce, třeba i v hůře přístupných místech.

Průhledný kufřík modelářské brusky Fieldmann FDMB 200171-E s Vámi hned při koupi hraje fér, protože vidíte vše, co obsahuje. A že toho příslušenství je – více než dvě stě komponentů představuje ucelenou sadu nejrůznějších nástavců – vrtací konusy, řezací kotoučky, brusné nástavce různých tvarů pro broušení ploch i výstupků, ocelové kartáčky v několik tvrdostech, mosazné pro jemnější zbroušení, kartáčky s nylonovou štětinou, které spíše „ometou“, brusné kotouče ze smirkového papíru různé zrnitosti, lešticí nástavce s filcem a brusné pasty, díky kterým rozleštíte i kovové materiály. Prostě v kouzelném kufříku si každý musí najít to, co potřebuje, a to nejen pro modelářského koníčka, ale i pro drobné domácí opravy. Pracovní nástavce lze velice snadno vyměnit, na multifunkční sklíčidlo není třeba žádného nářadí.

Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční maloobchodní cena modelářské brusky Fieldmann FDMB 200171-E je 999 Kč.

Leave a Comment