Moderní minimalistický trend kuchyní v závěsu s přírodou

Účelná, prakticky uspořádaná a funkční. Nejen takové jsou ale požadavky na dnešní podobu kuchyně – proč by nemohl být tento prostor ještě navíc krásný? Společnost GRENA nabízí snadné řešení, jak tuto místnost v domě či bytě přeměnit v interiér podléhající minimalistickému trendu, v útulnou kuchyň v rustikálním stylu nebo v osobitý a nápaditý prostor následující vaše potřeby a přání. Ve svém sortimentu má totiž společnost GRENA vše viditelné – kuchyňská dvířka ve vysokém lesku či hlubokém matu z desek GRENAGLOSS, popřípadě v tradičních dřevěných dekorech, a zejména exkluzivní kuchyňské panely SPLASHBACK se vzhledem skla. Více na www.nova-dvirka.cz nebo www.grena.cz.

Minimalistická krása s lesklými dvířky GRENAGLOSS i panely GRENA SPLASHBACK

Jednoduchý, až střídmý styl nalézá v interiérech českých domácností stále větší oblibu. Nejinak je tomu i v případě kuchyní, kde se vyznačuje vysoce stylovým vzhledem a funkčním uspořádáním. Společnost GRENA následuje minimalistický trend nabídkou hned několika materiálů, které vhodnou kombinací vytvoří vkusnou moderní kuchyň. S vysoce lesklými deskami GRENAGLOSS lze vybudovat opravdu exkluzivně vyhlížející prostor – kuchyňská dvířka a třeba i praktický kuchyňský ostrůvek.

GRENA_Grenagloss _04

Kombinací lesklých dvířek s kuchyňským obkladem stěny GRENA SPLASHBACK pak můžeme dosáhnout dokonalého minimalismu. Obkladové panely GRENA SPLASHBACK se vyznačují mimořádně vysokým leskem, odolností a stálostí barvy. Oceníte nejen krásnou zrcadlovou strukturu, ale také minimum spojů zaručujících hladký bezespárový vzhled a snadnou údržbu.

GRENA_Grenagloss obkladove panely

Pro minimalismus jsou pak typické především nadčasové barvy, jakou je bílá, černá nebo šedá, bát se však nemusíte ani výrazně kontrastních barev či materiálů. Vše ale musí zůstat elegantně čisté, protože u tohoto stylu vždy platí, že méně znamená více.

GRENA_Grenagloss _odstin champagne

Neopomenutelné kouzlo dřeva

Také dřevo v českých kuchyních stále zaujímá své výsostné postavení. Společnost GRENA promítá do své nabídky kuchyňských dvířek velmi moderní pojetí kuchyní blízké strohému skandinávskému stylu, které sází na přehlednost, multifunkčnost a praktičnost. Materiály jsou voleny tak, aby byla zaručena snadná a rychlá údržba. Světlé i tmavé dřevo v kombinaci s jemnějším či přímo bílým odstínem vytvoří elegantní kuchyň neokoukaného stylu.

GRENA_Grenagloss _dub horsky

Společnost GRENA má proto ve své nabídce imitace, které věrně napodobují texturu dřeva. Oproti pravému dřevu se kuchyňská dvířka v dřevěných dezénech z PVC nebo PP folie mnohem lépe udržují, zaručena je také stálost odstínu. Povedený vzhled dřeva a jeho nepravidelná kresba vám domů přinesou kus lesa – ať už zvolíte světlejší přírodní odstín buku Aragon nebo buku běleného, hnědo-šedý buk bahenní či dub šedý lesk s výraznější kresbou, anebo vsadíte na tmavě hnědý dub horský. Zcela nové dubové či bukové dezény vykouzlí spolu s půvabnou bílou neotřelou kombinaci, při volbě výraznější doplňkové barvy pak vznikne neobvyklý nápaditý styl.

Více inspirace a také konfigurátor kuchyňských dvířek naleznete na www.nova-dvirka.cz, nejnovějším katalogem prolistujete zde: Novinky GRENA 2016

GRENA_Grenagloss _dub sedy

GRENA_Grenagloss _patina

1 Comment

  1. nina napsal:

    Dobrý den
    ja jsem anrazila na apr tipu jeste tu https://eshop-schock.cz/content/106-moderni-trendy-v-kuchyni
    co se tyce interieru
    treba se muze hodit 🙂

Leave a Comment