Zahrada

Moje první skluzavka od Little Tikes

Děti milují klouzání už od raného věku. Navíc při něm trénují rovnováhu a koordinaci pohybu. Pokud jste se rozhodli pořídit jim vlastní skluzavku, rozhodně nebudete litovat. Skluzavky jsou obrovským zdrojem zábavy a dětského nadšení a kdo by ho dětem nedopřál? Moje první skluzavka od Little Tikes je vhodná už pro nejmenší děti od jednoho roku. Je velice odolná a stabilní, takže se rodiče nemusí obávat o bezpečnost svých ratolestí.

Rodiny s dětmi často přemýšlí, jaké aktivity a formy zábavy po dobu letních prázdnin dětem vymyslet. Nejen na léto je skvělou volbou „Moje první skluzavka“ od firmy Little Tikes. Je vhodná už pro děti od 1 roku a je dostupná ve dvou barevných variantách – modrozelená a růžová. Lze ji využívat jak uvnitř, například v dětském pokojíčku, tak i venku na zahradě či terase.

Bezpečnost skluzavky zajišťuje stabilní konstrukce z pevného plastu, který odolává i náročným vlivům počasí v exteriéru. Schůdky a madla v horní části pomohou dítěti vylézt na skluzavku, aby se pak mohlo sklouznout po skluzné ploše dlouhé 118 cm. Rodiče jistě ocení snadné složení a úsporné uskladnění. Stačí jednoduše sklopit schůdky a skluzavka může na zimu putovat do garáže či jiných úložných prostor.

Moje první skluzavka od Little Tikes je vhodná pro děti od 1 roku. Běžná prodejní cena je 999 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..