Nová benzínová pila Fieldmann FZP 5216-B odvede dobrou práci při prořezávání i kácení

Pro všechny, kdo se chystají pustit do důkladnějšího prořezávání či kácení menších stromů, případně ještě potřebují připravit palivové dřevo, představuje značka Fieldmann novinku: benzínovou pilu Fieldmann FZP 5216-B. I náročnější uživatel ocení vlastnosti stroje, především výkonný motor se snadným startováním, robustní konstrukci, velmi dobré vyvážení pily i snadnou údržbu. Integrované bezpečnostní prvky minimalizují riziko zranění při práci. Více na www.fieldmann.cz.

 

Benzínová pila Fieldmann FZP 5216-B je vhodná na zahradu i do lesa. Odvede velmi dobrou práci při prořezávání větví, kácení menších stromů, řezání palivového dřeva a obecně při údržbě zahrady a okolí domu. Výborně vyvážený, nepříliš těžký, a přitom výkonný stroj je vybaven motorem o obsahu 52 cm3. Tento 2-taktní jednoválec pak nabídne výkon 1,9 kW. Startování pily se studeným motorem je usnadněno systémem zapalování C.D.I., takže ani v zimě není pro nastartování potřeba velká fyzická síla.  Lišta optimální délky 405 mm a hmotnost 5,2 kg zaručuje uživateli při práci velmi dobrou obratnost. Ovladatelnost pily podporuje také protiskluzová úprava rukojeti.

Standardem stroje jsou integrované bezpečnostní prvky, jako je bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, která chrání před zpětným rázem, a pevná zubová opěrka na konci řetězu. Samozřejmostí je také snadná údržba. Kvalitní řetěz Fieldmann je mazán automatickou olejovou pumpou, což snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu, sílu mazání lze pohodlně nastavit pouhým šroubovákem. Kromě nezbytného nářadí pro manipulaci s lištou a řetězem, je součástí balení také kalibrovaná nádoba pro přípravu palivové směsi v odpovídajícím poměru. Doporučená akční MO cena nové pily Fieldmann FZP 5216-B je 2 299 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

Leave a Comment