Fieldmann vybaví milovníky zahradničení: Nové rukavice Fieldmann FZO 2109 mají „dámské“ rozměry i design

Jaro se blíží, a tak milovníci zahradničení využívají posledních dnů a týdnů a pomalu dokupují potřebné vybavení. Ucelenou sadu náčiní pro práci na záhonech nabízí Fieldmann pod označením FZNR 1101. Sada skrývá pětici oblíbených nástrojů, a to motyčku, lopatku, vidličku, zahradní drápek a vyrývač kořínků. I při dlouhé práci na zahradě zůstávají ruce, prsty i nehty dokonale chráněné díky novým dámským rukavicím Fieldmann FZO 2109. Elegantní rukavice s motivem květin byly navrženy přímo pro ženy, které milují práci na zahrádce. Zahradníci a zahrádkáři ocení i pevné ochranné rukavice z kozlí kůže Fieldmann FZO 5010. Více na www.fieldmann.cz.

Sada zahradního nářadí Fieldmann FZNR 1101

Náčiní ze sady Fieldmann FZNR 1101 vyrobené z lehkého plastu s vysokou pevností a odolností vůči extrémním teplotním vlivům ocení zahrádkář i zahradník. Jednotlivé nástroje jsou vyrobeny z lehkého pevného materiálu, plastu ze silnými polyamidovými vlákny, a jsou tedy odolné proti korozi. Všech pět nástrojů je opatřeno otvorem na zavěšení pro snadné skladování. Jednu ze součástí sady tvoří motyčka, vhodná pro okopávání a pletí na zahradě, skleníku, i pro sázení. Je vyrobena z jednoho kusu materiálu s delším držadlem a oboustrannou pracovní částí umožňující použití plochého ostří jako motyky nebo tří hrotů. Druhým nástrojem je podlouhlá přesazovací lopatka opatřená měřítkem hloubky, díky kterému máte přehled, jak lopatku zapichujete hluboko. V sadě nechybí zahradnický drápek, který pomůže rychle odstranit plevel, a navíc zkypří půdu. Sadu doplňuje vidlička a vyrývač kořínků s měřítkem hloubky. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena 259 Kč.

Móda na zahradu: Rukavice Fieldmann FZO 2109

Pro výrobu dámských zahradních rukavic Fieldmann FZO 2109 s elegantním hnědo-béžovým designem a motivem květin byla použita kvalitní syntetická kůže. Rukavice byly navrženy přímo pro ženy. Pro dámskou ručku jsou velmi pohodlné, jemné, přitom vynikají odolností. Přinášejí komfort při práci, zatímco ruce, prsty a nehty zůstávají dokonale chráněné. Rukavice jsou dostupné ve velikosti 9“/L. Více na ww.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena 149 Kč.

Ochranné rukavice z kozlí kůže: Fieldmann FZO 5010

Pevné ochranné pracovní rukavice Fieldmann FZO 5010 jsou určená mužům i ženám. Prstová a dlaňová část je vyrobena z jemné kozlí kůže, vrchní část tvoří elastická syntetická tkanina. K pevnému uchycení na zápěstí slouží pásek na suchý zip. Rukavice Fieldmann FZO 5010 jsou dostupné ve velikosti 10“/XL. Více na ww.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena 99 Kč.

Leave a Comment