Tipy a trendy

Pitný režim levně, ekologicky a stylově

Nejlevnější elixír zdraví a krásy? Přece voda! A kromě toho, že dostatečnou konzumací vody zkrásníte vy, díky funkčním a designovým nádobám na vodu zkrásní i vaše domácnost. Karafy, filtrační lahve a konvice, termosky a termohrnky z Chefshop.cz vám umožní mít vodu neustále u sebe – v té nejlepší kvalitě a ekologicky.

Karafy

Máte pocit, že servírovat návštěvě vodu z kohoutku není úplně ono? V krásné karafě a s trochou čerstvého ovoce nebo bylinek se stydět vůbec nemusíte. „Karafy na vodu od WMF mají integrované sítko, díky kterému kousky ovoce nebo led zůstane při nalévání uvnitř. Inteligentní uzávěr se díky sklopnému mechanismu sám otevírá, když naléváte” popisuje Ondřej Suchan, vedoucí prodejny Chefshop.

Karafa na vodu se zlatým víčkem Basic WMF 1,0 l, cena na Chefshop.cz: 1 109 Kč

Filtrační konvice a lahve

„Filtrovaná voda je chutnější a také nápoje připravené z ní (káva, čaj apod.) mají lepší chuť. Filtrací totiž dochází k odfiltrování chloru a vápníku a zredukuje se množství těžkých kovů a pesticidů. Zároveň výrazně zredukujete i usazování vodního kamene v kuchyňských spotřebičích, čímž prodloužíte jejich životnost. Navíc šetříte peníze a životní prostředí,” vysvětluje Ondřej Suchan z prodejny Chefshop.

Vodu na domácí použití můžete filtrovat ve filtrační konvici. Filtrační konvice Elemaris Cool Meter od výrobce Brita obsahuje vodní filtr a je vybavena počítadlem, které určuje optimální datum výměny filtru. Součástí balení je 1 filtr Brita Maxtra. Konvice se vejde do dvířek lednice, a tak si můžete v horkých letních dnech filtrovanou vodu vychladit.

Filtrační konvice Elemaris Cool Meter Brita bílá 2,4 l, cena na Chefshop.cz: 1035 Kč

Na cestování, do práce nebo na sport můžete využít láhev na vodu Fill & Go, která má zabudovaný filtr – jeden přefiltruje až 150 litrů vody. Snadno se otevírá i zavírá jednou rukou a vejde se do většiny držáků na nápoje.

Filtrační láhev na vodu Fill & Go Vital Brita růžová 0,6 l, cena na Chefshop.cz: 449 Kč

Termosky a termohrnky

Občas se zapomíná, že termosky a termohrnky jsou skvělé i v létě. Umí totiž udržet nápoje příjemně vychlazené. „Designové termosky Impulse od WMF udrží nápoje teplé až 24 hodin a mají vakuový automatický uzávěr, který zaručí, že při nalévání nápoj nerozlijete. Jsou dostupné v několika nádherných barvách a můžete je dokonce sladit se stejně krásným termohrnkem, který si snadno vezmete kamkoliv s sebou,” doporučuje odborník.

Termoska Impulse WMF 1 l měděná, cena na Chefshop.cz: 3589 Kč

Termohrnek Impulse WMF 0,35 l měděný, cena na Chefshop.cz: 839 Kč

S výběrem kuchyňského vybavení a spotřebičů vám rádi poradí odborníci přímo v prodejně Chefshop v hale č.36 v Holešovické tržnici.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..