S novým autopříslušenstvím Fieldmann vyměníte kola sami

Délka pořadníku v pneuservisu Vás letos nemusí trápit. Díky novému elektrickému rázovému utahováku Fieldmann FDAU 200451-E si totiž kola povolíte a zas utáhnete sami, snadno a rychle. Huštění pneumatik zvládne kompresor Fieldmann FDAK 201550-E s tlakovou nádobou o objemu 50 litrů. A pokud nový digitální měřič tlaku v pneumatikách Fieldmann FDAM 0102 naměří správný tlak, bude vaše cestování pohodlné, bezpečné i ekologické. Dostatečnou hloubku vzorku si pak ještě nechte potvrdit novým hloubkoměrem Fieldmann FDAM 0201, který využijete i při měření hloubky vyvrtaných otvorů. Více na www.fieldmann.cz.

Elektrický rázový utahovák Fieldmann FDAU 200451-E snadno povolí šrouby

Potřebujete-li uvolnit šroub na kole a obyčejným klíčem to prostě nejde, sáhněte po elektrickém rázovém utahováku. Rázový mechanizmus totiž umocňuje účinek síly motoru. Robustní a výkonný elektrický rázový utahovák Fieldmann FDAU 200451-E dokáže rychle a efektivně šrouby povolit nebo je naopak dotáhnout. Fieldmann FDAU 200451-E je elektrický rázový utahovák s krouticím momentem 300 Nm, výkonem 450 W a rychlostí bez zatížení 2600 ot. /min. Součástí balení jsou 4 ks nástrčných hlavic 1/2″, tzv. ořechů. Utahovák Fieldmann FDAU 200451-E je balen v praktickém uzavíratelném kufříku. Více na www.fieldmann.cz, doporučená akční MO cena 1399 . Prodej v síti partnerů značky.

Tlak v pneumatice zjistíte s novým pneuměřičem Fieldmann FDAM 0102

Vozidlo s přehuštěnými pneumatikami se podle odborníků hůře ovládá, kola špatně pohlcují nárazy, navíc hrozí riziko poškození pneumatik na výmolech či obrubníku. Naopak u podhuštěných pneumatik se více oslabuje plášť, vnější strana pneumatiky se rychleji opotřebovává. Kromě toho podhuštěná pneumatika snižuje kontrolu nad vozidlem.

S digitálním měřičem tlaku Fiedmann FDAM 0102 lehce zjistíte aktuální tlak v pneumatikách kola, motocyklu i automobilu. Díky dlouhé kovové trubici a dvoustranné hubici umožňuje přístroj i komfortní měření tlaku v pneumatikách složených kol nákladních automobilů. Přístroj s rozsahem do 12 barů měří s odchylkou 0,05 barů. Dle potřeby lze nastavit jednotky tlaku (bar, kPa psi, kg/cm2), snadné přečtení výsledku měření zajistí podsvícený LCD displej. Pneuměřič může být stále po ruce díky poutku na zavěšení. Přístroj je napájen 2 ks běžně dostupných AAA baterií. Více na www.fieldmann.cz, doporučená akční maloobchodní cena digitálního pneuměřiče Fieldmann FDAM 0102 je 349. Prodej v síti partnerů značky.

Vzduchový kompresor Fieldmann FDAK 201550-E má 50 litrovou tlakovou nádobu

Vysoký výkon a značný objem zásobníku nabízejí dostatečnou kapacitu při huštění pneumatik, ale i při stříkání dílů aut nebo plotových dílů. Kompresor lze dále využít k huštění člunů, matrací apod., ale také třeba při vypouštění vody ze zavlažovacích systémů. Konstrukční řešení umožňující mazání olejem zaručuje vyšší výkonnost a delší životnost stroje. Ke kompresoru lze využít novinku, desetimetrovou PU hadici Fieldmann FDAK 901502, určenou pro provozní tlak 10 bar a maximální tlak až 25 bar. Doporučená akční maloobchodní cena kompresoru FDAK 201550-E je 3 599 Kč. Doporučená akční maloobchodní cena PU hadice Fieldmann FDAK 901502 je 249. Více na www.fieldmann.cz.

Hloubkoměr změří i hloubku vyvrtaného otvoru

Změření hloubky vzorku pneumatik svěřte digitálnímu hloubkoměru Fieldmann FDAM 0201. Měří v palcích i milimetrech s rozsahem 0–25 mm. Hloubkoměr využijete nejen při měření vzorku pneumatik, ale také hloubky závitů nebo vyvrtaných otvorů až do zmíněných 2,5 cm. Fieldmann FDAM 0201 je vybaven podsvíceným displejem s velkými číslicemi a vyměnitelnou lithiovou baterií. Více na www.fieldmann.cz, doporučená akční maloobchodní cena hloubkoměru Fieldmann FDAM 0201 je 149. Prodej v síti partnerů značky.

O značce FIELDMANN

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již osmým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

Leave a Comment