Tipy a trendy

Startuje Velký letní výprodej v ASKO – NÁBYTEK

Přes 1 000 zlevněných produktů a slevy až 70 %, to nabízí v rámci oblíbené letní výprodejové akce společnost ASKO – NÁBYTEK, jeden z největších prodejců nábytku na českém trhu. „Zákazníci se mohou těšit na již tradiční výrazné letní slevy, které dosahují až 70 %. Výhodný nákup mohou uskutečnit až do 13. 8. 2020, kdy akce končí,“ říká Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK, a doplňuje, že slevy budou probíhat napříč celým sortimentem: „Výhodně nakoupit tak můžete jak kompletní vybavení ložnic a obývacích pokojů, tak i drobný nábytek do předsíně, komody a skříňky nebo veškeré bytové doplňky.“

Díky velkému výprodeji skladů si můžete pořídit množství nábytku i dekorací za úžasné ceny. Nejenže svému bydlení dodáte nový šmrnc, ale navíc značně ušetříte. Při výběru nábytku můžete využít odborníků na prodejnách, kteří vám s vhodným výběrem toho pravého kousku rádi pomohou. Akce probíhá na všech prodejnách ASKO – NÁBYTEK i na e-shopu www.asko-nabytek.cz, a to až do 13. srpna 2020. Zboží si tedy můžete vybrat přímo na prodejně, online na e-shopu nebo využít služby Click & Collect, která nabízí online objednání s osobním vyzvednutím na pobočce.

Tradice společnosti ASKO – NÁBYTEK spadá již do roku 1991, kdy otevřela první prodejnu v Praze. V současnosti nabízí ve 13 českých a 7 slovenských prodejnách rozsáhlý sortiment nábytku pro širokou cílovou skupinu. Společnost neustále zlepšuje své služby a staví zákazníky na první místo. V prodejnách se proto můžete poradit se specialisty, kteří nábytek pomohou naplánovat přímo na míru, využít služeb moderních kuchyňských studií, nebo využít dalších z mnoha služeb ASKO – NÁBYTEK.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..