Zahrada

Do náruče přírody v pohodě a s komfortem

Grilování a výlety na chalupu jsou klasické aktivity, které spojují přírodní prostředí, společnost blízkých lidí a chuťové zážitky. S příchodem nových technologií a moderních vychytávek se však tyto zážitky začínají proměňovat. V dnešní době je důraz kladen zejména na komfort, efektivitu a pohodlí. Už se nám nechce rozdělávat oheň sirkami, být cítit kouřem nebo čelit útokům neodbytného hmyzu.

Některé prvky tradičního opékání buřtů, grilování steaků a veškerých výletů na chalupu postupně ustupují novým technologickým trendům. Například elektrické grily se stávají stále populárnější alternativou k tradičnímu grilování na dřevěném uhlí. Jednoduše proto, že nabízejí snadnější způsob přípravy jídla, což odpovídá zvyšujícím se požadavkům na komfort a pohodlí.

Chuťový prožitek i bez neoblíbeného drhnutí

Kdo jednou vyzkouší grilování se skvělým pomocníkem Sencor kontaktní gril SBG 6650BK (doporučená cena 2 999 Kč), už se s největší pravděpodobností k dřevěnému uhlí nevrátí. Stačí ho jen zapojit do sítě a během několika minut je připravený k použití. Na grilu jednoduše nastavíte teplotu a čas podle toho, jaký druh a kus masa či zeleniny připravujete. Zároveň můžete gril používat v uzavřené – kontaktní – poloze, ale také jej můžete nechat otevřený. Rozhodně si zamilujete odnímatelné nepřilnavé desky, které snadno umyjete a váš gril tak bude opět připravený k dalšímu použití. Díky své velikosti jej bez problémů zabalíte a převezete tam, kde budete chtít grilovat.

Kočovníci a nomádi moderního věku v záři svítilen

Trendem poslední doby je třeba dovolená v obytném autě nebo různé výlety s nocováním v táborech, turistických rezervacích či stanových osadách. Pokud jste se rozhodli trávit dovolenou tímto způsobem a jste spíše noční tvorové, kteří u sklenky dobrého pití posedí pod hvězdami dlouho do noci, zajisté oceníte trochu toho světla. Svítilna Sencor SLL600 (doporučená cena 899 Kč) je víc než jen pouhý zdroj osvětlení. Otočným regulačním knoflíkem si přizpeůsobíte intenzitu a barvu světla a navíc s výdrží 20 hodin spolehlivě zafunguje jako záložní zdroj energi. Skvěle vám také poslouží jako powerbanka, kdy přes USB-C port nabijete další zařízení. Druhým podobným pomocníkem je Svítilna Sencor se solárním panelem SLL 601 (doporučená cena 599 Kč), která vás oslní svou variabilitou Snadno ji nabijete přes microUSB port, ale neocenitelnou službu vám poskytne díky vychytávce v podobě solárních panelů. Aby vaše příjemné chvíle v měkkém světle svítilen nebyly narušeny nálety obtížného hmyzu, dolaďte svou výbavu Sencor lapačem hmyzu SIK5000BK, (doporučená cena 299 Kč), který ekologicky, bez kouře v dosahu 30 m² zničí každého hmyzího vetřelce.

Co se nesní hned, usušíme! Uchovejte si chuťový požitek co nejdéle

Dobroty z grilu, jas svítilen, ale také úchvatné aroma lahodných plodů jsou pro každého chalupáře vůní vrcholného léta a prvkem, který přináší do našich chat a chalup radost a příjemné chvíle strávené s rodinou a přáteli. Ačkoli se může zdát, že mají jen málo společného, spojuje je jedna věc – potěšení z jedinečných zážitků, které nám přinášejí. Teď je ten správný čas podívat se na nezbytného pomocníka, který nám umožňuje zachytit čerstvost a chuť přírody po celý rok – Sencor sušičku potravin SFD7000BK (doporučená cena 3999 Kč). Přidejte si do svého života špetku zdravého životního stylu a radosti ze zpracování plodů našich zahrádek nebo tržnic.

Ať už vyrazíte kempovat, na chalupu, nebo k moři, dopřejte si relax s veškerým komfortem. Jediné, co vám nemůžeme splnit, je, aby vaše dovolená trvala věčně.

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 

www.sencor.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..