Kuchyně

Facelift vaší kuchyně na www.novadvirka.cz

Tu a tam odřené, vyšlé z módy či jen okoukané skříňky vaší kuchyňské linky už nějaký čas volají po oživení. Zatím se však vždy našel důvod, obvykle ekonomický, proč se do rekonstrukce kuchyně nepouštět. A možná vás i v duchu napadlo, zda by nestačilo vyměnit pouze dvířka skříněk, jen jste netušili, že to opravdu lze. Na stránkách www.novadvirka.cz vám tuto možnost nabízí společnost GRENA – s jednoduchým konfigurátorem si vyberete z celkem 76 barev, dekorů dřeva či metalických odstínů, z desítek tvarů dvířek plných či vyplněných sklem a z několika variant uchycení. Kuchyňská dvířka GRENA si na míru prostřednictvím www.novadvirka.cz zároveň hned objednáte.

kuchynska_dvirka

Pokud plánujete novou kuchyň, nebo se jen chystáte rekonstruovat tu stávající, určitě přemýšlíte, jaký tvar, velikost, barvu či výplň dvířek zvolit. Ulehčit výběr vám může třeba právě interaktivní pomůcka na stránkách www.novadvirka.cz, která vás provede širokou nabídkou kuchyňských dvířek české společnosti GRENA. Jednou z výhod je především výroba na míru nebo velký výběr barev i povrchových úprav.

V katalogu či fotogalerii na stránkách www.grena.cz se můžete inspirovat několika typy již realizovaných kuchyní a vybrat si tu svou vysněnou, od rustikálních konceptů po hladké linie moderních kuchyní. V konfigurátoru pak stačí zadat požadovaný rozměr jednotlivých dvířek v mm, vybrat tvar – hladký či s frézováním, a přejdete k volbě dezénu. Zde společnost GRENA nabízí výběr z celkem 76 dezénů nejen dekorů dřeva, ale také několika metalických odstínů či povrchů s vysokým leskem nebo hlubokým matem. U mnoha dezénů vám konfigurátor nabídne barevná záda, tzn., že zadní plocha dvířek má lamino v podobné dřevině, jaká je použita na přední ploše. A to je bonus, který je již v ceně.

kuchynska-dvirka

Dalším krokem je pak volba provedení – možná jsou dvířka plná, vyplněná sklem nebo mřížkou. Zde se hned otevře několik dalších možností pro výběr prosklení či mřížky. Pak už jen stačí zvolit, jak chcete dvířka v kuchyni připevnit – zprava, zleva, shora či zdola, aby byly vyrobeny se správně vyvrtanými otvory pro kování, a přecházíte k poslednímu kroku – rekapitulaci vašeho výběru. Konfigurátor vyobrazí přehled rozměrů, vybraného povrchu i provedení kuchyňských dvířek. Po pravé straně konfigurátoru navíc vidíte od začátku každý svůj krok – dvířka postupně dostávají tvar, rozměr i barvu dle vaší volby, snadno se lze také vrátit a jednotlivé parametry upravit.

Nakonec přecházíte do nákupního košíku, kde vše jednoduše objednáte. Nová dvířka poté obdržíte většinou během následujících 10 pracovních dní. Tak na co ještě čekáte? „Naklikejte“ si svou novou kuchyň na www.novadvirka.cz!

Dvířka nejsou určena pouze do kuchyní, využití najdou např. také v obývacích pokojích, koupelnách nebo kancelářích. Výběr ze 76 dezénů a 22 tvarů nadchne i náročného zákazníka, navíc GRENA poskytuje na všechna dvířka záruku 5 let.

Na výrobu dvířek GRENA používá jen ty nejvhodnější materiály: dřevovláknité MDF desky tl. 18 nebo 22 mm, PVC či PP folie, které přesvědčivě imitují nejrůznější dřeviny, odolné akrylátové folie s extra vysokým leskem nebo speciální folie s hlubokým matem.

GRENA, a.s. je tradiční český výrobce se sídlem ve Veselí nad Lužnicí. Za posledních 25 let prošla společnost rozsáhlou modernizací, která umožnila nabídnout nábytkářskému a dřevozpracujícímu průmyslu atraktivní kuchyňská dvířka, zcela nové deskové materiály se špičkovou povrchovou úpravou Grenagloss nebo protipožární, nehořlavé a žáruvzdorné materiály. Společnost GRENA, a.s. dodává své výrobky do více než 30 zemí světa.

Více informací o společnosti a kompletní sortiment naleznete na www.grena.cz.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..