Tipy a trendy

Interiérové trendy pro jaro a léto 2021

Po dlouhé a chladné zimě nastává čas na jarní oživení. Teplé počasí a slunečné dny nepřinášejí pocit radosti jen do našich životů, ale též do našich příbytků. Veselé a povzbuzující barvy, množství rostlin a přírodní materiály vdechnou nový život do nejednoho interiéru. Nechte se inspirovat trendy styly od Hornbachu, které oživí každou domácnost.

„Nemůžeme ignorovat, jak předešlý rok změnil vnímání našich obydlí. Z domovů se staly multifunkční prostory, takže pohodlí a útulnost byly v bytovém designu prvořadé. Tento rok budeme do našich příbytků vnášet barvy a světlo či odvážnější vzory a textury. Všechno, co nám pomůže dosáhnout optimistické atmosféry,“ říká Tadeáš Tenkl, odborník ze Světa bydlení v projektových marketech Hornbach.

Pop up

Interiérový design je o rovnováze. Neutrální barvy stěn ve spojení s doplňky ve výrazných akcentech, odvážných barvách a plných kontrastech – rafinované spojení, které podpoří naše impulzy a bystrou mysl. A přesně o tom je interiérový styl Pop up. Ideální pro všechny, kteří hledají svěžest, hravost a abstrakci.

Take a break

Ať už půjde o tropické pokojové rostliny, odvážné kusy nábytku či atraktivní tapety, tlumené odstíny zelené budou neoddělitelnou součástí tohoto bytového stylu.  Vneste do domova barvu štěstí, která vás pojí s přírodou. Každý den tu najdete klidnou atmosféru a útočiště před uspěchaným světem.

Pure spice

Teplé odstíny koření, exotické kultury, přírodní udržitelné materiály a vzdušné prostory. Uvolněná a zároveň atraktivní atmosféra, která potěší každou bohémskou duši. Spojení nezapomenutelných vrstev a prvků, které jednoduše nepřehlédnete. Tento interiérový design spojí jedinečné styly ležérním tónem. Pokud jste i vy duší nespoutaný bohém, okořeňte váš domov špetkou nekonvenčnosti.

Cool down

Uvolněte se a relaxujte i v letním horku. Interiér inspirovaný skandinávským minimalismem zjemněte měkkými přírodními akcenty. Neutrální šedá barva symbolizující stabilitu místnost vizuálně uzemní. Přírodní povrchy do ní vnesou útulnost. Vytvořte pro rodinu místo, na kterém může zůstat každá duše svobodná.

Více informací na: www.hornbach.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..