Zahrada

Letní nákupní seznam Fieldmann

Co všechno potřebujete v horkém letním dni? Lehátko pro dokonalý odpočinek, solární sprchu pro příjemné osvěžení, slunečník pro účinnou ochranu před ostrými slunečními paprsky. A nákupní seznam pro dokonalou letní pohodu je na světě.

Solární sprcha Fieldmann FZH 5035

Solární sprcha Fieldmann FZH 5035 snadno zbaví plavce po koupání bazénové chemie a po celou denní dobu nabídne možnost příjemného osvěžení solárně nahřátou teplou vodou. Tělo sprchy je zároveň nádrží. Zásobník pojme až 35 litrů vody, kterou ohřeje až na 60 °C. Pomocí pákové baterie pak jednoduše pustíte déšť příjemně teplé vody. Tento typ má také kohoutek, který oceníte při mytí nohou nebo když si chcete naplnit vodou třeba konev. Doporučená cena sprchy Fieldmann FZH 5035 je 3.999 Kč.

Zahradní lehátko Fieldmann Adria (FDZN 4009-T)

Adria (FDZN 4009-T) je pohodlné a už na pohled krásně tvarované lehátko, které lze snadno složit na méně než polovinu jeho délky. Pro přenos složeného lehátka pak využijete „ouška“ v jeho těžišti. K dokonalému komfortu při odpočinku přispěje měkký voděodolný potah v zelené nebo béžové barvě, který lze k lehátku dokoupit. Lehátko je vyrobeno ze dřeva akácie. Jde o druh exotického dřeva, které se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, stárnutí a biologické degradaci. Doporučená cena lehátka Adria (Fieldmann FDZN 4009-T) je 2.999 Kč. Potah k lehátku stojí 899 Kč, na výběr je zelená a béžová barva.  

Slunečník Fieldmann FDZN 4015

Luxusní zahradní slunečník FDZN 4015 s konstrukcí ze dřeva tropické akácie má klasický tvar a průměr tři metry. Umožňuje nastavení úhlu sklonu, takže při měnícím se úhlu slunečních paprsků nemusíte sebe, případně slunečník, zbytečně často přesouvat. Rozevírání a stahování slunečníku je snadné jako u deštníku. Robustní dřevěná konstrukce dobře odolává větru. Potah slunečníku je vyroben z impregnované tkaniny ze 100% polyesteru 160 g/m2 v béžové barvě. Tyč slunečníku svým průměrem 3,5 cm pasuje do otvorů v deskách běžných zahradních stolů. Doporučená cena luxusního slunečníku Fieldmann FDZN 4015 je 2.599 Kč.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..