Články

Manažeři na houpačce

SpinaliS Pilot, nejluxusnější model zdravotní kancelářské židle s pohyblivým sedákem na pružině, je určen pro ty, kteří chtějí to NEJLEPŠÍ! Ergonomicky tvarované vysoké opěradlo dopřává maximální komfort a odpočinek Vašim unaveným zádům a zároveň napomáhá cirkulaci vzduchu a zabraňuje tak nadměrnému pocení, což oceníte při každé „horké chvilce“! Zvýšená opěrka slouží pro maximální pohodlí hlavy a krční páteře, pohyblivý sedák vůně pravé kůže historii a sílu tradice. SpinaliS Pilot je určen pro vlivné (nejen) muže s mohutnější postavou 170 – 210 cm, maximální nosnost je až 140 kg!

zidle_spinalis_pilot_interier_1
Foto SpinaliS Pilot

To nejlepší se skrývá vespod

Patentovaný pohyblivý sedák na pružině nutí ke zdravému aktivnímu sezení, přirozenému posilování zádových a břišních svalů a udržuje páteř v ergonomicky ideální pozici. Revoluční patent pochází ze Slovinska, kde na jeho dokonalém vyladění přes 11 let pracovalo několik lékařů a fyzioterapeutů. V ČR jsou židle v prodeji od roku 2006. Dynamické balanční sezení je inspirováno gymnastickým míčem. Začátky na židli SpinaliS nejsou jednoduché a někdo může po prvním dni dokonce cítit namožené svaly, které musí zabírat při každém Vašem drobném pohybu, za 2 až 3 dny si však zvykne každý a na vlastní tělo pocítí úlevu. Židle SpinaliS jsou certifikovanou zdravotní pomůckou, která bolestem zad nejen předchází, ale dokonce je i léčí.

zidle_spinalis_pilot_interier_2

SpinaliS Pilot luxusní židle pro náročné 

Zdravotní židli SpinaliS Pilot s pohyblivým sedákem na pružině koupíte za 49 500 Kč bez DPH 59 895 Kč vč. DPH. V Centru zdravého sezení si ji můžete zdarma vyzkoušet a dokonce i půjčit na několik dní domů nebo do kanceláře, abyste si ověřili, že Vám židle opravdu sedne! Na výběr jsou 3 základní varianty elegantních potahů z pravé kůže – černá, hnědá a tmavě šedá, další varianty, včetně firemního loga, jména nebo rodinného erbu, na vyžádání. J

Více informací na www.zdravotni-zidle.cz

Zdravotní židle SpinaliS Vás navždy zbaví bolesti zad!

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..