Okna a dveře

Na povrchu záleží

Společnost SOLODOOR nabízí pro své interiérové dveře různé povrchové úpravy lišící se odolností, stálostí barvy a nároky na údržbu. Z dostupného portfolia si tak každý může vybrat podle svých preferencí, potřeb a požadavků a podle charakteru a intenzity provozu ve své domácnosti.

CPL

Jedná se o laminátový povrch, který je díky své vysoké odolnosti proti mechanickému poškození vhodným řešením do domácností, ve kterých musí dveře zvládnout vysokou intenzitu provozu a zároveň musí odolat dětským hrám či zvířecím drápkům. Dveře s touto povrchovou úpravou vynikají také mimořádnou odolností vůči vlhkosti a zároveň dokáží dlouhodobě odolávat slunečnímu záření, jejich majitelé se tedy nemusí obávat, že dojde k vyblednutí barvy dveří. Velkou výhodou je dobrá cenová dostupnost a možnost čištění povrchu běžnými čisticími prostředky bez obav, že by došlo k jeho poškození. Dveře SOLODOOR s povrchem CPL jsou v nabídce v řadě designových dekorů.

SOLODOOR nabízí kromě laminátového povrchu s tloušťkou 0,2 mm také laminát s tloušťkou 0,8 mm. V tomto případě je použito více vrstev plátů fenolové pryskyřice, díky čemuž povrch vyniká ještě vyšší odolností vůči mechanickému poškození a nejrůznějším vnějším vlivům jako např. poškrábání, vlhkost nebo sluneční záření. Zákazníci mohou u tohoto typu povrchu volit mezi šedým a krémově bílým dekorem, které krásně doplní každý interiér a designově pozvednou každou domácnost.

SOLO MATRIX a CPL SOLO 3D

Jedná se o nejmodernější laminátové povrchy, jejichž hlavním benefitem je dokonalá imitace struktury dřeva na pohled i na dotek – pohmatem je možné cítit jemné drážky jejich struktury. Dveře SOLODOOR s těmito povrchy jsou mimořádné odolné vůči mechanickému poškození a vnějším vlivům, jako jsou vlhkost a sluneční záření. Na rozdíl od dřevěných či dýhovaných dveří se velmi dobře udržují běžnými čisticími prostředky. Jedná se o skvělou volbu pro náročné zákazníky, kterým přináší vysokou kvalitu a skvělý design.

SOLO STRUKTUR

Povrch SOLO STRUKTUR vyniká svým vzhledem kopírujícím současné designové trendy a věrně imitujícím strukturu dřeva na pohled i na dotek. Vzhledem k tomu, že jde o fóliovaný povrch, je méně odolný než ty laminátové a je tedy vhodným řešením do méně exponovaných míst. Jeho výhodou je příznivá cena.

Fólie

Fóliované povrchy jsou ekonomickou variantou s nízkými pořizovacími náklady, která ale nabízí pouze základní odolnost proti mechanickému poškození. Dveře s touto úpravou jsou tedy vhodné spíše do domácností bez dětí a domácích zvířat s celkově nižší intenzitou provozu. Dveře SOLODOOR s povrchem z fólie jsou v nabídce v klasické bílé variantě i v řadě jiných zajímavých dekorů.

Lak

Lakovaná povrchová úprava umožňuje výběr z mnoha barev a dokonalou přesnost vybraného odstínu. Díky tomu je častou volbou milovníků moderních interiérů, které stylové barevné dveře skvěle doplňují. SOLODOOR používá při výrobě dveří s touto povrchovou úpravou ekologické, vodou ředitelné laky, které nezatěžují životní prostředí a nevypouští do interiéru žádné škodlivé výpary. Mezi ně patří také speciální bílý lak POLAR, který se na dveře nanáší ve třech vrstvách a je tvrzený v UV tunelu. Díky tomu je vysoce odolný. Dveře s povrchovou úpravou POLAR vynikají jemným leskem a frézovanými detaily.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..