Akce

Nechte si poslat podlahu poštou…

Eshopy jsou v dnešní době jediné obchody, jejichž otevírací doba není závislá na zrovna platném stupni epidemiologických opatření. A že tento moderní prodejní kanál není zapovězen ani podlahovým krytinám, dokazuje nový eshop společnosti Kratochvíl parket profi www.podlahyonline.cz. Nákup podlahy samozřejmě není korunová záležitost a obvykle ji pořizujeme na desítky let, i proto vybírat jen podle fotky na počítači by bylo odvážné. S tímto možným rizikem se nový eshop KPP bravurně vyrovnal a zákazníkům nabízí jedinečnou možnost nechat si nejprve poštou poslat vzorek vybrané podlahy, aby se s reálnou ukázkou v ruce na vlastní oči přesvědčili o správnosti svého virtuálního výběru. 

„Víme, že vybrat si podlahu online není jednoduché, přece jen krytinu je dobré vidět ve skutečnosti, moci si na ni sáhnout… Proto nabízíme lidem možnost objednat si vzorek vybrané podlahy, který jim zašleme, s poštovným se jedná zhruba o šedesát korun. Doma si pak v klidu ověří správnost barevného odstínu i povrchovou úpravu  dekoru a teprve s touto znalostí si podlahu bez obav objednají,“ vysvětluje podstatu fungování eshopu KPP Petr Kratochvíl, zakladatel společnosti Kratochvíl parket profi.

K této nápadité službě inspirovalo KPP zákaznické chování. Zejména při rekonstrukcích si zákazníci obvykle ze showroomu odnášeli zapůjčený vzorník krytin nebo jednu lamelu, aby v reálném prostředí u sebe doma zjistili, zda vybraná podlaha ladí s ostatním interiérem. Nový eshop tak v podstatě kopíruje nákup v kamenném showroomu, přitom šetří zákazníkům cestu a čas a svým způsobem jim i výběr zjednodušuje. Na www.podlahyonline.cz totiž zákazník najde všechny potřebné technické informace o krytině, její pokládce, vlastnostech či údržbě. Na jednom místě může vybírat z kompletního sortimentu podlah dřevěných (Kährs, KPP) vinylových (Kährs, Wineo, 1FLOOR, KPP, mFLOR), ekologických (Wineo Purline), laminátových (Wineo, Classen, 1FlOOR) a SPC krytin (Kährs, Arbiton, KPP), najde zde i marmoleum Forbo a veškeré doplňky, jako jsou lišty, podložky a čisticí prostředky, které k nám KPP dováží nebo vyrábí pod vlastní značkou. Samozřejmou součástí online nákupu je možnost telefonického či mailového poradenství při výběru.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..