Zahrada

Nové sety kovového nábytku Fieldmann jsou bezúdržbové, do zahrady vnesou pohodlí a eleganci

K životu na zahradě patří také odpočinek a trávení společných chvil s rodinou nebo přáteli. Bez stolu a židlí bude ale každá zahradní sešlost jen takový piknik. Při výběru zahradního nábytku dbejte zejména na pohodlí: Zahradní nábytek Fieldmann nabízí veškerý komfort při sezení, stolování, ale také při údržbě. Velmi oblíbený je zahradní nábytek vyrobený z kovu, který nevyžaduje žádnou speciální péči, přitom je pevný, stabilní a extrémně odolný vůči vlivům počasí. Bez nutnosti zakrývání v zahradě vydrží po celou sezónu a ani během zimy nepotřebuje žádné zvláštní zacházení, vhodné je pouze uložit ho v suchém prostředí. Kovový nábytek skvěle zapadne do každé zahrady, a to díky subtilnímu designu i barevnosti, která na sebe nestrhává pozornost.

Profily, ze kterých je kovový nábytek Fieldmann vyroben, jsou z lehké, ale pevné slitiny, což na jedné straně zajišťuje nízkou hmotnost vítanou při manipulaci, na straně druhé stabilitu a v případě křesel i dostatečnou nosnost. Pohodlné výplně křesel jsou vyrobeny z odolné, pružné a zároveň lehké syntetické tkaniny, která je bezúdržbová. Výhodou tohoto materiálu je, že se nerozpálí ani na přímém slunci. Pokud byste přece jen chtěli komfortní pocit při sezení ještě zvýšit, můžete křesla doplnit měkkými, ale odolnými polstry ze 100% polyesteru s voděodolnou impregnací, které Fieldmann nabízí v různých barevných provedeních.

Sestava zahradního nábytku ELLA LIGHT

SestavaELLA LIGHT nabídne veškeré pohodlí jak při obědě pod širým nebem, tak při grilovačce nebo jen odpolední kávě. Součástí je stůl Fieldmann FDZN 5020 a čtveřice křesel Fieldmann FDZN 5112. Deska stolu je vyrobena z čirého tvrzeného skla. Její plocha o rozměru 150 x 96 cm nabídne komfort pro plnohodnotné stolování čtyř i šesti osob (další dvě křesla lze jednotlivě dokoupit). Otvor v desce zajistí pevné ukotvení slunečníku. Zahradní křeslo s rozměry 55 x 73 x v. 94 cm a nosností 120 kg má praktické područky a výplň z odolné umělé textilie v béžové barvě. Použité materiály nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, pro případnou očistu stačí voda s běžným (neabrazivním) čisticím prostředkem.

Doporučená cena sady zahradního nábytku ELLA LIGHT (stůl + 4 křesla) je 4.299 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

Elegantní sestava zahradního nábytku ELLA DARK

Vysoce elegantní sestava ELLA DARK zahrnuje stůl Fieldmann FDZN 5030 s deskou z černého tvrzeného skla a čtyři křesílka Fieldmann FDZN 5111 s kovovou konstrukcí a výpletem v hnědé barvě. Komfortní stolování, ale i relaxaci, zajistí rozměry stolu 150 x 96 x v. 71 cm a křesla s vyššími opěradly i pohodlnými područkami. Do otvoru ve středu desky stolu lze umístit slunečník, který je tak zajištěn proti nežádoucímu pohybu. Zahradní křeslo Fieldmann FDZN 5111 s rozměry 55 x 73 x v. 94 cm má nosnost 120 kg a výplň z odolné umělé textilie, kterou stačí v případě znečištění jen otřít vlhkou textilií s přídavkem běžného mycího prostředku.

Doporučená cena sady zahradního nábytku ELLA DARK (stůl + 4 křesla) je 4.299 Kč. Více nawww.fieldmann.cz.

Zahradní sestava kovového nábytku CHARLOTTE

Exkluzivní designová sestava zahradního nábytku s názvem CHARLOTTE nabízí nejen moderní a zároveň vysoce elegantní vzhled, ale také maximální pohodlí při užívání, včetně snadné údržby. Hliníková konstrukce zajišťuje minimální hmotnost při vysoké pevnosti a stabilitě. Deska stolu Fieldmann FDZN 5050 vyrobená z dřevoplastu pak přináší výhodu odolnosti a dlouhé životnosti. Součástí sestavy CHARLOTTE 4 je čtveřice polohovatelných křesel. V nabídce je také varianta CHARLOTTE 6 se šesti křesly. Křesla Fieldmann FDZN 5016 poskytnou ideální podmínky pro stolování, rozjímání i třeba lehký spánek – jeho zádovou opěrku lze nastavit do pěti různých úrovní, pohodlí ještě zvýší loketní opěrky. Pevný, odolný, ale současně příjemně měkký, a rovněž bezúdržbový výplet je tvořen dvojitou prošívanou syntetickou tkaninou. Na toto křeslo už tak není nutné pořizovat polstr. Rozměry stolu 150 x 90 x v. 74 cm, křesla 55 x 105 x v. 47 cm, nosnost křesla 120 kg. Součásti sestavy CHARLOTTE jsou určené pro venkovní i vnitřní použití.

Doporučená cena sady zahradního nábytku CHARLOTTE 4 (stůl + 4 křesla) je 6.799 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..