Zahrada

Posezení i poležení na zahradních houpačkách Fieldmann

Houpání má na dospělé údajně relaxační účinek. Možná nás vrací do dětství, kdy jsme si kývavý pohyb užívali každý den na hřišti, ale postačil nám i kus provazu na stromě nebo dokonce školní židle při vyučování. Dnes jsou houpačky vítaným i populárním doplněním zahradního nábytku. A protože už jsme vyrostli, nehoupeme se jako opice na provaze, ale užíváme si raději pohodlí. Nejoblíbenějšími zahradními houpačkami jsou dvou nebo třímístné houpací lavice. Značka Fieldmann nabízí hned dva nové modely, FDZN 5202 a FDZN 5204. Třetí houpačkou v nabídce je luxusní rozkládací model, na kterém si i poležíte.

NOVINKA

FDZN 5202: Třímístná houpačka s měkkým polstrováním

Pod označením Fieldmann FDZN 5202 se skrývá stylová a pohodlná zahradní houpačka s kovovou konstrukcí. Houpačka pojme až tři osoby o celkové hmotnosti 240 kg. Lavice je zavěšena v pevném rámu, houpačka je tak stabilní. Díky vysokému polstrovanému sedáku při odpočinku nikde nic netlačí. Široká naklápěcí stříška s ozdobným lemováním výborně chrání před slunečními paprsky, ale i letním deštíkem. Stříška i polstrování jsou vyrobeny z pevného polyesteru 140 g/m2 ve středně šedém odstínu.

Doporučená akční maloobchodní cena je 2.699 Kč.

Více na www.fieldmann.cz.

NOVINKA

FDZN 5204: Houpačka s textilním výpletem pro snadné čištění

Novinkou pro letošní rok je i zahradní houpačka Fieldmann FDZN 5204 s jednoduchým, moderním designem. Nosnost 260 kg v kombinaci se sedákem o délce 131 cm znamená, že tato houpačka je vhodná až pro 3 osoby. Kovová konstrukce je pro vysokou odolnost opatřena práškovým lakováním. Nastavitelná střecha z polyesteru 160 g/m2 chrání před ostrým sluncem, ale i slabým deštěm. Sedák i opěradlo třímístné lavice jsou vypleteny odolnou umělou textilií. Jde o prodyšný rychleschnoucí materiál, který je pohodlný a snadno se čistí. K pohodlí přispívá i tvarované opěradlo a sedák se zaobleným okrajem, který při sezení netlačí do nohou.

Doporučená akční maloobchodní cena je 2-999 Kč.

Více na www.fieldmann.cz.

FDZN 5207: Rozkládací houpačka pro až 3 osoby

Tato houpačka se na první pohled od ostatních modelů Fieldmann příliš neliší. Jejím velkým plusem však je, že se dá sklopením opěradla rozložit na pohodlné lehátko. Houpačka Fieldmann FDZN 5207 má však i další výhody: Silnější konstrukce a větší rozměry nabízejí více prostoru třem osobám o celkové hmotnosti 260 kg. Měkký sedák a polstrování opěrky zad jsou z vysoce kvalitního polyesteru 180 g/m2 ve světle šedém odstínu. Mírně klenutá střecha houpačky výborně chrání před nechtěnými slunečními paprsky i letní přeprškou. V základní poloze má houpačka rozměry 200 x 120 x 164 cm. Masivní kovovou konstrukci chrání práškové lakování zajišťující dlouhou životnost.

Doporučená akční maloobchodní cena je 5-999 Kč.

Více na www.fieldmann.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..