Obývací pokoj

Společnost ASKO – NÁBYTEK rozšiřuje služby,
nabídne impregnaci čalouněného zboží

Zákazníci budou o nové službě informováni prodejci na jednotlivých pobočkách. „Službu jsme v minulém roce v rámci pilotního projektu zavedli na vybraných prodejnách. Jelikož se osvědčila, rozhodli jsme se ji nyní nabízet na všech našich prodejních místech. Profesionální impregnace je k dispozici pro vybrané výrobky a cena, která se pohybuje od 800 Kč, zahrnuje ošetření sedáku, opěráku, soklu, područek a pohledových čalouněných zad sedacích souprav i pohovek,“ doplňuje Andrea Štěpánová.

Německá kvalita s tradicí

Profesionální impregnaci zajišťuje ASKO – NÁBYTEK ve spolupráci s německou společností TOP CARE, odborníkem v péči o povrchy s více jak dvacetiletou tradicí. „Společnost TOP CARE pro nás byla jednoznačnou volbou. Jejich výrobky skvěle a dlouhodobě chrání potahy. Odpuzují vodu a tekutiny na bázi oleje, ale brání i znečištění od domácích zvířat. Látku ochraňují i před působením UV paprsků a postupným vyblednutím. Štít, který se na látce vytvoří, je navíc neviditelný a bez zápachu. Ošetření povrchů je také 100% hypoalergenní a bezpečné pro děti i domácí mazlíčky,“ popisuje dále Andrea Štěpánová.

Možnost profesionální impregnace potahů rozšiřuje již tak rozsáhlou nabídku doplňkových služeb. Zákazníci ASKO – NÁBYTEK se mohou například při výběru zboží poradit s odbornými prodejci, s realizací kuchyně pomáhají experti v kuchyňských studiích a pomoc lze využít i v případě doručení zboží. Kromě zapůjčení dodávky je k dispozici i asistence skladníků pro naložení rozměrných a těžších produktů.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..