Developeři

Společnost Geosan Development zahajuje pátou etapu prodeje stavebních pozemků u Poděbrad

Společnost Geosan Development spouští prodej další etapy stavebních parcel v obci Choťánky u Poděbrad ve Středočeském kraji vhodných pro individuální výstavbu rodinných domů. Pátá etapa zahrnuje celkem 30 pozemků o velikosti od 600 do 934 metrů čtverečních. Stavební povolení na jejich kompletní zasíťování a výstavbu příjezdových komunikací bylo právě vydáno. Předání novým majitelům se očekává na podzim příštího roku.

V předchozích čtyřech fázích projektu se dohromady prodalo již 108 parcel, přičemž na části z nich probíhala v posledních měsících čilá výstavba. Aktuálně se čerstvě dokončené domy zabydlují novými majiteli a celá lokalita postupně ožívá.„Jsme rádi, že můžeme navázat na úspěch předchozích etap a nabídnout zájemcům o bydlení jen pár minut od Poděbrad další tři desítky stavebních parcel. Díky jednotné koncepci bude celá oblast působit velmi kompaktně. Majitelé zde budou moci postavit dvoupodlažní rodinné domy se štítovou stěnou orientovanou do ulice, čímž maximálně využijí velikost pozemku a vytvoří si pohodlné bydlení s dostatkem soukromí. Zároveň štíty nasměrované do ulice dodají lokalitě osobitý charakter a přispějí k jejímu atraktivnímu vzhledu,“ říká Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Pozemky budou kompletně připravené k výstavbě, včetně napojení na vodovod, kanalizaci, elektřinu a veřejné osvětlení. Chybět nebudou nově vybudované komunikace s chodníky pro bezpečný přístup k jednotlivým parcelám. Součástí projektu je také již hotový park s dětským hřištěm a multifunkčním sportovištěm pro trávení volného času.

Stavební parcely se nacházejí v obci Choťánky, pouhé 3 km od lázeňského města Poděbrady. Tato lokalita nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a kompletní občanské vybavenosti. Široká nabídka supermarketů, obchodů, služeb i kulturních a sportovních zařízení je vzdálena jen několik minut jízdy autem. Navíc potřebné zázemí, ať už jde o prodejnu s potravinami anebo pekařství, naleznete i v samotné obci Choťánky.

Okolní krajina vybízí k aktivnímu trávení volného času, ať už preferujete pěší turistiku, cyklistiku nebo koupání. Díky blízkosti řeky Labe si můžete užít příjemné projížďky na kole podél jejích břehů. Nedaleko se rovněž rozkládá oblíbené koupaliště Jezero, které je ideálním místem pro rodinnou zábavu a odpočinek.

Více informací o parcelách naleznete na webových stránkách www.pozemkyupodebrad.cz

Společnost Geosan Development působí na českém trhu rezidenčních nemovitostí více než 20 let. Od svého založení v roce 1998 již dokončila 22 novostaveb s téměř 2 350 byty. Mezi její aktuální projekty patří Rezidence Radimova Břevnov v exkluzivní lokalitě poblíž parku Kajetánka a Rezidence Benkova, komorní projekt dvou bytových domů ve vilové čtvrti pražského Chodova. V různých stupních přípravy má další projekty s cca 1 000 bytů v atraktivních lokalitách širšího centra Prahy. Vedle toho působí také v regionech: v Choťánkách u Poděbrad realizovala přípravu stavebních parcel pro individuální výstavbu rodinných domů a v současné době připravuje v lokalitě další fázi pozemků k prodeji. V říjnu 2018 navíc společnost rozšířila spektrum svého podnikání o kancelářské nemovitosti, když koupila administrativní komplex Nagano Park v Praze 3 s celkovou plochou 26 000 m2.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..