Tipy a trendy

Vánoční nálada u vás doma

Ta pravá vánoční nálada není o dárcích pod stromečkem. Je o magických okamžicích, kdy se potká celá rodina a naše domovy se promění na místa plná kouzel. Vytvořit tu správnou vánoční atmosféru může být jednoduché – stačí mít vhodné dekorace, které dodají vašemu domovu pravou sváteční náladu. Pestrou nabídku takových doplňků najdete nyní v KiK.

Symboly Vánoc

Dřevěná LED hvězda nebo stromeček nejsou jen běžnou sváteční dekorací. Tyto ozdoby slouží také jako tlumené osvětlení, které skrz výřezy s vánočními motivy vytváří kouzelnou hru světel a stínů. Mohou se stát centrem vašeho vánočního stolu, ale určitě najdou své místo i v jakékoliv jiné místnosti. Tradičním symbolem Vánoc je také adventní věnec. Dnes už ale neplatí, že musí mít kruhový tvar. V KiK najdete i netradiční svícny, které můžete dozdobit podle sebe.

Hravé a veselé

Jaké by to byly Vánoce bez vánočních skřítků? Tito malí kamarádi si našli cestu do našich srdcí, a tím pádem i do našich domovů. Parádu udělají na poličce, v knihovně, ale i u vánočního stromečku. V KiK je najdete v červené i šedé barvě, a tak je snadno sladíte se zbytkem výzdoby. V KiK najdete také spoustu doplňků na vytvoření vlastních adventních věnců a dalších vánočních dekorací.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..