Energie

Zahřejte se v koupelně stylově i na jaře a v létě

Topná sezóna už skončila, ale v koupelně může být stále po ránu nebo k večeru chladno. Udělejte si po sprše příjemné teplo s radiátorem KORATHERM AQUAPANEL  od společnosti KORADO.

Moderní a jednoduchý vzhled tohoto designového radiátoru přesvědčí každého, že při výběru vhodného tělesa do koupelny není potřeba zůstávat jen u klasických „žebříků“ jako doposud. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem.

K dispozici je v jednořadém a dvouřadém provedení, ve výškách od 79 cm do 178 cm. I v případě jednořadého provedení dosahují tato tělesa vyšších tepelných výkonů než většina běžných současných koupelnových těles. Tato designová tělesa disponují moderním spodním středovým i krajním připojením.

Výběrem barevného odstínu ze vzorníku KORADO nebo RAL lze těleso KORATHERM AQUAPANEL přizpůsobit koupelně nebo z něj udělat jedinečný designový prvek.

SHORT VERZE:

Zahřejte se v koupelně stylově a sáhněte po designovém kousku. KORATHERM AQUAPANEL od KORADO disponuje moderním středovým i krajním připojením a dostupný je v jednořadém i dvouřadém provedení a mnoha barevných odstínech. V prodeji od 4660 Kč bez DPH. Více na www.korado.cz

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: I výběrem správného radiátoru si pomůžete při úklidu domácnosti » Bytovérekonstrukce.cz

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..