Pásová bruska Fieldmann rovnoměrně zbrousí i větší plochy

Tradiční a našimi dědy prověřené broušení smirkovým papírem, kterým si obtočili dřevěný špalíček, „mechanizovala“ značka Fieldmann do podoby elektrické pásové brusky FDB 200951-E. Ta simuluje ruční broušení, avšak s výhodami moderního pomocníka, jako je třeba možnost odsávání odbroušeného materiálu napojením vysavače. Pásová bruska Fieldmann pracuje mimořádně efektivně, broušení je díky rozložení tlaku v ploše rovnoměrné, nářadí se snadno ovládá. Více na www.fieldmann.cz.

Pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E spolehlivě odstraní třeba staré nátěry

Při přípravě povrchu před natíráním či jinou úpravou se uplatní elektrická pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E. Povrch dřeva snadno zbaví nerovností i nechtěných „otřepů“. Kromě dřeva se hodí také na plasty a pro broušení tvrdších materiálů, jako jsou třeba kovové zárubně. Bruska s vysoce výkonným motorem o příkonu 950 W a přesným pohybem pásu zvládne i vyšší zatížení. Optimální rychlost brusného pásu (120–380 m/min.) zajišťuje tempo ubírání materiálu dle požadavků, resp. zvolené zrnitosti brusného pásu. Univerzální velikost brusného pásu 76 x 533 mm, který pásová bruska Fieldmann FDB 200951-E využívá, je jistotou širokého výběru variant zrnitosti. Smirkový pás lze jednoduše a bez nářadí během pár minut vyměnit.

Pohodlnou a bezpečnou práci s pásovou bruskou Fieldmann FDB 200951-E zaručují ergonomicky tvarované úchyty s bezpečnostní protiskluzovou gumou na rukojeti umožňující velmi pohodlné obouruční, případně i jednoruční, ovládání. Bruska přitom v rukou dokonale sedí. Výhodou práce s pásovou bruskou Fieldmann FDB 200951-E je také čistota, prach vzniklý broušením se odvádí od povrchu již během práce jednoduchým napojením vysavače, např. univerzálního vysavače Fieldmann FDU 2004-E. Bruska potěší dlouhou životností, tichým chodem, minimální údržbou. Je napájena ze standardní elektrické sítě (230 V/50 Hz).

Více na ww.fieldmann.cz. Doporučená MO cena 1.599 Kč.

1 Comment

  1. Pavel Kovar napsal:

    Ja osobne nedam dopustit na znacku Makita. Mam tuto brusku https://www.naradi-vesely.cz/bruska-pasova-9910-1.html a jsem s ni jiz vice nez rok spokojeny.

Leave a Comment