Koupelny

3D dřevěné mozaiky Mosaici D´Asolo

Potrpíte si na luxusní materiály a netradiční interiérová provedení? Pak by vás mohla oslovit italská kolekce dřevěných mozaik Mosaici D‘Asolo ve 3D formátu. Unikátní dekorace na zeď s prostorovým efektem splňuje nejnáročnější očekávání moderního designu. Originální trojdimenzionální tvary přinášejí hru světla a stínu. Italský výrobce CP PARQUET mozaiky nabízí v provedení dřevin dub, wenge a teak, vždy s kartáčovanou a lakovanou úpravou povrchu. Prodávají se předpřipravené tabule o rozměrech 30×30 cm, které se podobě jako klasický keramický obklad lepí na stěny. Na českém trhu italské 3D mozaiky nabízí dovozce a prodejce podlahových krytin firma Kratochvíl parket profi, s.r.o. v rámci programu KPP exclusive. Kolekce zahrnuje šest atraktivních dekorů.

drevene mozaiky

Mozaikové tabule ve formátu 300×300 mm se skládají z dílčích prvků o rozměru 50×50 mm, celková tloušťka je 8/12/14 mm (3D provedení). Jedná se o dvouvrstvou strukturu, nosnou vrstvu tvoří HPL deska tloušťky 4 mm, která je pomocí polyuretanového lepidla spojena s vrchní dekorativní dřevěnou částí. Tu chrání vrstva kvalitního akrylového laku. Vybírat lze ze šesti dekorů, čtyři z nich představuje technologicky upravovaný dub (přírodní, perleťový, jemně šedý a středně hnědý), nabídku doplňuje tmavě hnědý dekor wenge a medově hnědý teak. Všechny dekory mají kromě 3D struktury také kartáčovaný povrch, chráněný již zmiňovaným lakem.

drevene mozaiky2

Mozaiky jsou určeny k obkladu stěn, výrobce je nedoporučuje umisťovat do prostor se zvýšenou vlhkostí, zejména tedy do koupelen. Mozaikové tabule se k podkladu lepí pomocí cementového lepidla. Pracovní postup je srovnatelný s pokládkou keramického obkladu. Alternativou pro koupelny mohou být klasické dřevěné mozaiky Mosaici D´Asolo Classico (bez 3D formátu), které lze díky speciální úpravě povrchu instalovat do prostor se zvýšenou vlhkostí vzduchu a výskytem vody.

drevene mozaiky5

Cena dřevěných 3D mozaik se odvíjí od vybrané dřeviny a dekoru. Více informací získáte v pražském nebo brněnském showroomu firmy Kratochvíl parket profi, s.r.o. www.kpp.cz

O společnosti Kratochvíl parket profi, s.r.o.

Přední dovozce a distributor podlahových krytin v ČR společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o. byla založena v roce 1993. Společnost sídlí v Moravanech u Brna, kde se nachází také jeden z exkluzivních showroomů KPP. Další moderně řešený showroom o rozloze 350 m2 naleznete v Praze na Českomoravské ulici. Prostřednictvím svých dceřiných společností v Bratislavě a Budapešti společnost významně působí rovněž na Slovensku
a v Maďarsku. V roce 2010 se společnost Kratochvíl parket profi stala jedním ze zakladatelů specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1FLOOR.

drevene mozaiky4

KPP se od počátku specializuje především na dovoz a distribuci parketových podlah. Firma je výhradním dovozcem a distributorem kvalitních dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs, zastupuje německou firmu Witex a švýcarskou firmu Bauwerk, dále spolupracuje s holandským výrobcem dřevěných krytin Solidfloor. KPP dováží a distribuuje přírodní Marmoleum Click od firmy Forbo či bytové PVC značky Tarkett. V roce 2009 společnost rozšířila sortiment o tvrzené vinylové krytiny značky DESIGNline od německého výrobce Windmöller Flooring.

Podlahy od společnosti KPP dnes zdobí řadu reprezentativních budov, např.: Grandhotel Pupp, Státní operu v Praze, brněnský Besední dům, české velvyslanectví v Berlíně, Vídni a Pekingu, Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR anebo Ústavní soud v Košicích. Podlahy dodané společností KPP jsou využívány také v řadě rodinných domů, rezidenčních bytů, firem a obchodů.

V loňském roce společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o. oslavila 20 let od svého založení.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..