Zahrada

Hliník a polywood: Nový zahradní nábytek FIELDMANN vyniká moderním designem i odolností

Lidé chtějí trávit venku více času. Terasy rozšiřují vnitřní obytné prostory a zahradní nábytek je v tomto trendu postupně následuje. Na terase či v zahradě se tak můžeme usadit, relaxovat a cítit stejně pohodlně jako doma. Tomu jde naproti i modularita. Komfortní zahradní pohovky, jako je nová sestava FIELDMANN FDZN 5080, lze tvarově upravit podle potřeby, což zvyšuje funkčnost venkovního prostoru.

Letošní novinky svými tvary a nabízeným pohodlím připomínají nábytek do obývacího pokoje a jídelny, jsou však vyrobené z odolných materiálů, jakými jsou hliník, ale také umělý ratan, nebo polywood. Syntetičtí dvojníci přírodních materiálů umožňují získat stejný vzhled, avšak s podstatně vyšší odolností.

Použití moderních materiálů potvrzuje také Vladislav Líkař, zástupce značky FIELDMANN: „Letos jsme do sortimentu značky FIELDMANN doplnili odolný zahradní nábytek s ocelohliníkovými profily. Levnější kovové sestavy již v nabídce máme, proto jsme vyšli vstříc i zákazníkům, kteří hledají ušlechtilejší materiály, kterým déle vydrží krásný vzhled.

Novinky FIELDMANN 2024

Sedačka FDZN 5080 se přizpůsobí prostoru

Sedačka Fieldmann FDZN 5080 s moderním designem může stát na zahradě, na terase i v interiéru, například v zimní zahradě. Tvarově ji lze sestavit na míru vlastnímu prostoru. Dvě totožné části s rozměry 175 x 75 x 75 cm mohou kopírovat roh, stát proti sobě oddělené konferenčním stolkem, nebo třeba vedle sebe jako dlouhá lavice.

Lehká a stabilní ocelohliníková konstrukce sestavy FDZN 5080 je ošetřena kompozitovou ochranou. Deska stolu a boční stolky jsou z materiálu polywood, což je plastový materiál s věrným vzhledem dřeva. Díky odolným materiálům je nábytek vhodný do každého počasí a může být užíván nespočet sezón. Na rozdíl od tradičního dřeva není nutné polywood brousit, natírat ani mořit. Více na Sestava zahradního nábytku | FDZN 5080 | Fieldmann.

Relaxace v houpacím závěsném křesle FDZN 5225

Obyčejná židle má čtyři nohy a sedí na podlaze. Pokud hledáte pro relaxaci něco zábavnějšího, jsou tu křesla závěsná. Závěsné křeslo FIELDMANN FDZN 5225 v nejoblíbenějším tvaru vajíčka je dodáváno s ocelovým rámem, řetízkem na zavěšení i polyesterovými polštáři ve smetanové barvě. Zavěšení je tedy úplně jednoduché, není třeba hledat na upevnění dostatečně silný nosník či větev. Díky stojanu lze křeslo přemisťovat z jednoho místa na druhé. Tvar vajíčka je pohodný jak při usedání, tak při delší relaxaci. Pevná konstrukce s výpletem z umělého ratanu má dlouhou životnost. Křeslo můžete umístit nejen uvnitř, ale bez obav i venku. Nabízí nosnost až 100 kg. Více na Závěsné houpací křeslo | FDZN 5225 | Fieldmann.

Designový zahradní stůl FDZN 5058 se židlemi FDZN 5017

Prostorný stůl Fieldmann FDZN 5058 je ideální třeba pro setkání rodiny při různých oslavách – díky rozměru desky 180 x 91 cm se k němu pohodlně usadí i osm hostů. Tento stůl je o 30 cm delší než běžné velké stoly z nabídky značky FIELDMANN. Ocelohliníkový rám a deska z materiálu polywood dodávají stolu lehkost, pevnost, odolnost i atraktivní vzhled. Více na Zahradní stůl | FDZN 5058 | Fieldmann.

Zahradní křeslo Fieldmann FDZN 5017 svým designem ladí s novým stolem FDZN 5058. Spojují je použité materiály: Křeslo FDZN 5017 má ocelohliníkový rám s područkami z imitace dřeva polywood. Lehkost rámu slibuje snadnou manipulaci a možné přenášení křesel dle potřeby. Kombinace použitých materiálů s odolným textilním výpletem představuje sofistikované řešení pro vysoký komfort a nízké nároky na údržbu. Sklon vysoké zádové opěrky křesla FDZN 5017 lze nastavit do sedmi poloh. Nosnost křesla je 120 kg. Více na Zahradní křeslo | FDZN 5017 | Fieldmann.

Luxusní zahradní stůl FDZN 5060 je možné rozložit až na 2,4 m!

Zahradní stůl FIELDMANN FDZN 5060 vypadá díky antracitové barvě a čistým liniím velmi elegantně. Použitá ocelohliníková slitina, mu dodává lehkost, pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Desku s délkou 172 cm lze jednoduchým poloautomatickým systémem prodloužit až na 240 cm! Více na Zahradní rozkládací stůl | FDZN 5060 | Fieldmann.

O značce FIELDMANN

Česká, kvalitní, spolehlivá a dnes již dobře zavedená a zákazníky vyhledávaná – to je značka FIELDMANN, která vznikla v roce 2010. I když název zní cizojazyčně, kořeny značky FIELDMANN jsou ryze české. Produkty napříč celou nabídkou spojuje snaha o porozumění zákazníkovi a tím pádem důraz na funkčnost, kvalitu, bezpečnost, ergonomii a snadné použití či ovládání, využití současných technologií, ale také hezký design. Jednou ze zásad značky, které se její tvůrci i vývojáři od počátku drží, je cenová dostupnost výrobků. Svým zákazníkům pak Fieldmann přirozeně nabízí i kvalitní, dobře dostupný zákaznický servis.

Svou nabídkou pokryje značka FIELDMANN většinu potřeb spojených s péčí o zahradu a okolí domu, ale také o byt, dílnu či garáž. Na výběr jsou jak základní modely jednotlivých typů výrobků, tak prémiové produkty, v obou případech vždy se skvělým poměrem ceny a výkonu. Výkonná benzinová sekačka, plotostřih, AKU šroubovák, teleskopický žebřík, svářečka nebo šavlová pila? To všechno u značky FIELDMANN najdete. Bohatá nabídka zahrnuje také například techniku pro čerpání vody, dřevěný i kovový zahradní nábytek, grily či autopříslušenství. V posledních letech se značně rozšířila i nabídka AKU přístrojů. Program AKU FAST POWER 20V dnes zahrnuje komplexní škálu pomocníků pro dílnu i zahradu.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..