Zahrada

Hurá ven! Se správnými letními vychytávkami

Venku se dá dělat spousta věcí. Můžete tam jíst, odpočívat, sportovat nebo se třeba jen tak bavit s přáteli. Ať už na čerstvém vzduchu děláte rádi cokoli, s šikovnými vychytávkami si užijete nadcházející letní měsíce ještě mnohem více. Inspirujte se výběrem Bonami.cz a pak už hurá ven!

Máte občas chuť se někam zašít a jen tak si v klidu lebedit? Se závěsným odpočívadlem Cacoon si můžete udělat pohodu doma i na zahradě. A když si tu samotu rozmyslíte, místa pro vaši polovičku i děti je tam dost.

zavesny_cacoon

Cena na Bonami.cz: 8 999 Kč

Nejlépe prý chutná na čerstvém vzduchu, asi proto někdo vymyslel pikniky. Recept na dokonalou pohodu zná značka Kitchencraft. První ingrediencí je proutěný piknikový koš vybavený nádobím pro čtyři lidi i vývrtkou na víno.

Cena na Bonami.cz: 2 390 Kč

Vaše domácí limonáda nebo ledový čaj budou chutnat ještě lépe, když je nachystáte do krásných sklenic s víčkem a brčkem. Takovou vychytávku nejvíce oceníte, až budou okolo poletovat nenechavé včelky.

kitchencraft_sklenice

Cena na Bonami.cz: 189 Kč/ks

Pokud jste doteď o garden party neuvažovali, měli byste určitě začít. A pozvěte co nejvíc přátel. Originálnější sadu na salát než tuto od Kitchencraft totiž určitě ještě neviděli a budou o ní všude ještě dlouho vyprávět.

Cena na Bonami.cz: 299 Kč

Na piknik i na cestování se vám bude hodit sada džbánu a čtyř skleniček Seafarer od Kitchencraft. Jsou totiž ideální na převoz. Skleničky jednoduše naskládáte na sebe a celý komínek se pohodlně vejde do džbánku. Chytré, že?

kitchencraft_sklenky

Cena na Bonami.cz: 699 Kč

Sedací vaky Fatboy určitě znáte. Věděli jste ale, že umí také bezva houpací sítě? Vzít si je můžete na zahradu, na pláž i k bazénu. Jsou totiž vyrobené z voděodolného materiálu. Lenošit v nich můžete dokonce i ve třech.

vak_fatboy

Cena na Bonami.cz: 8 990 Kč

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..