Zahrada

Jaro na zahradě

Se začátkem jara se začíná probouzet příroda, a tím pádem je mnohem lákavější trávit volný čas venku na zahradě. Také už se nemůžete dočkat, až se během slunečných letních dní natáhnete na lehátko, nebo až přijdou přátelé a uspořádáte společnou letní grilovačku? V KiK nyní najdete pestrou nabídku zahradních dekorací i vybavení na venkovní party.

Kvetoucí rostliny jsou krásné samy o sobě, ale pokud vám přijdou některá zákoutí vaší zahrady stále trochu neutěšená, pořiďte si zahradní sošky, které vám při každém pohledu vykouzlí úsměv na tváři. Veselé žabky vypadají rozkošně, a navíc jsou vyrobeny ze silného plechu, který je velmi odolný. Parťáka mu může dělat třeba hlemýžď průzkumník, který vaší zahradě, na rozdíl od těch skutečných, nic neprovede.

Dekorační hlemýžď od 79 Kč

Dekorační žába, 149 Kč

Solární svíticí kámen, 79 Kč

Marinované maso, grilovaná zelenina a spousta dalších dobrot jsou pokrmy, na které se všichni každý rok těšíme. Na upatlaný stůl už tak moc ne. Skvělou vychytávkou, jak zabránit zašpinění zahradního nábytku, jsou omyvatelné ubrusy, které snadno otřete a stůl je zase krásně čistý a připravený na další použití.

Omyvatelné ubrusy, různé velikosti a vzory od 199 Kč

Aktuální prospekt si můžete prohlédnout na www.kik.cz.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..