Spotřebiče a elektronika

Jste šetrní k přírodě?

Pokud patříte mezi osoby, které si plně uvědomují důležitost ekologického chování v běžném životě, stalo se jistě vaším standardem třídění odpadu, šetření vody nebo třeba úspora energie. Ekologičtí ale můžete být i při úklidu domácnosti. Každá pomoc se počítá, a i když se může zdát, že se jedná o kapku v moři, příroda to ocení.

Při výběru domácích spotřebičů hleďte na ekologičnost výrobku. Společnost Electrolux vyvinula modely s přívlastkem „GREEN“, které už svým názvem napovídají, že jsou k životnímu prostředí přátelské. Některé vysavače se vyrábějí až ze sedmdesáti procent z recyklovaných plastů.

Tip na ekologicky založeného pomocníka v domácnosti:

Vysavač ZUOGREEN+ z řady UltraOne je vyroben ze 70 % z recyklovaného plastu a neobsahuje jediné procento PVC. Na konci jeho životnosti tak lze recyklovat celých 92 % spotřebiče. Navíc i obal je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu.

Podíváme-li se na spotřebu energie, rozdíl mezi vysavačem UltraOne Green a běžným vysavačem o příkonu 2100 W je nesrovnatelný. UltraOne Green totiž spotřebuje o 65 % méně energie. To je pouze jeden z mnoha důvodů, proč je UltraOne Green úplně prvním vysavačem Electrolux s energetickým hodnocením třídy A.

Nikdy není pozdě se začít chovat ekologicky!

2 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..