Zahrada

Kovový nábytek Fieldmann

Kovový nábytek nabývá na popularitě nejen díky modernímu designu, ale i díky minimálním nárokům na údržbu. Vzhledem k nízké hmotnosti se s ním snadno manipuluje, navíc velmi dobře odolává nepřízni počasí. Osvědčená značka Fieldmann nabízí jak zvýhodněné nábytkové sestavy, kam patří i nový set šesti křesel a stolu RONY, tak jednotlivé kusy kovového nábytku, které můžete skládat dle potřeby. Více na www.fieldmann.cz.

„Kovový nábytek Fieldmann je nenáročný na údržbu, a přitom odolný vůči jakémukoliv počasí, takže ho nemusíte schovávat před deštěm. Síla nosných ocelovo-hliníkových profilů, ze kterých je vyráběn, zaručuje vysokou nosnost a stabilitu křesel, přitom má nízkou hmotnost, takže se s nimi lehce manipuluje. Výplň křesel je pak vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny, která se ani na přímém sluníčku nerozpálí a je rovněž bezúdržbová, navíc nábytek odlehčuje, což oceníte právě při přenášení,uvádí výhody Tomáš Boukal, zástupce značky Fieldmann.

Aktuální novinka pro letošní léto

Nová sestava zahradního nábytku RONY (Fieldmann) s ocelovo-hliníkovými profily zahrnuje prostorný stůl (150 x 96 x 71 cm) s deskou z tvrzeného skla a šest ergonomicky tvarovaných křesel s rozměry 55 x 71 x 91 cm a nosností až 110 kg. Skleněnou desku stolu s elegantně zakulacenými rohy můžete dle vkusu zvolit buď v čiré variantě (RONY I) nebo ve variantě černé (RONY II). Stůl je vhodný pro umístění slunečníku. Výplň křesel z odolné a pružné syntetické tkaniny se ani na přímém sluníčku nerozpálí. Nábytek je zcela bezúdržbový, vhodný pro umístění v exteriéru i v interiéru. Doporučená akční cena setu je 4.999 Kč (RONY I), resp. 5.199 Kč (RONY II).

Slunečník slaďte s nábytkem

Černý polohovatelný slunečník Fieldmann FDZN 5005 s průměrem 2,7 m a průměrem tyče 3,8 cm se hodí ke všem stolům Fieldmann. Možnost nastavení úhlu stínění umožňuje pohodlné posezení pod tímto slunečníkem v kteroukoliv denní dobu. Slunečník se rozkládá i skládá pomocí kličky. Jeho potah je vyroben z kvalitního polyesteru 160 g/m2. Doporučená akční cena slunečníku Fieldmann FDZN 5005 je 1.399 Kč.

Více na www.fieldmann.cz.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..