Zahrada

Nová aku řada FIELDMANN se sekačkou ve startovací sadě

Proč mít v každém aku nářadí jednu baterii, když máte jen jedny ruce? S novou řadou výkonného AKU nářadí Fieldmann můžete posekat trávník rotační sekačkou, na detaily si vzít strunový model, a ještě zbytky posečené trávy odfouknout fukarem. A to vše úsporně, bez hluku, bez zplodin, bez kabelu. Stačí si pořídit nástroje z nové řady AKU FAST POWER 20V a pak už jen měnit akumulátory!

Nová řada AKU FAST POWER 20V zahrnuje vysoce funkční zahradní techniku a nářadí, s dlouhou životností a vysokým výkonem. Srdcem je vždy lithium-iontová baterie kompatibilní pro všech 13 různých nástrojů z řady. Výměna je snadná a rychlá, „na cvaknutí“, takže hned můžete pokračovat v práci. Díky využití nejmodernějších technologií nabízí řada AKU FAST POWER 20V výkonnost i dynamiku benzínových strojů. To je zaručeno tím, že u větších strojů, jako jsou zahradní sekačky či křovinořezy, je využívána plná síla dvou baterií současně. Do menších strojů, jako jsou vrtačky, se využívá jen jeden akumulátor.

Zákazníky vítaná je také možnost výběru ze dvou variant baterií (2Ah nebo 4 Ah), které lze zakoupit v rámci startovacích setů nebo samostatně. Cenově zvýhodněný startovací set je dostupný buď ve variantě s rotační sekačkou, nabíječkou a dvěma bateriemi nebo s AKU vrtačkou v kufříku, nabíječkou a jednou baterií.  Více na www.fieldmann.cz.

Rotační sekačka FZR70335-A je součástí startovací sady

Výhodou akumulátorové rotační sekačky FZR70335-A je jednoduchá obsluha a zároveň mimořádně snadná ovladatelnost. Posekat menší trávník, přibližně do 350 m2, je možné ihned, bez hledání a natahování prodlužovacího kabelu, který stejně při práci jen překáží a omezuje. Výšku sečení lze nastavit do 5 pozic (25–65 mm), šířka záběru je 33 cm. Díky aku technologii je možné sekat kdekoliv, třeba na vzdálené části zahrady nebo úplně mimo domov. Akumulátorová sekačka je vybavena moderním bezuhlíkatým motorem s dlouhou životností a nulovými nároky na údržbu. Pohání ji dvojice moderních Li-ion baterií, které jsou součástí balení, spolu s nabíječkou. Sekačka dosahuje dostatečného výkonu díky plnému využití síly 2x 20V akumulátorů ve spojení s elektronickou řídící jednotkou. 

Pokud chcete mít trávník dokonalý, možná byste rádi doladili detaily strunovou sekačkou a zbytky posekané trávy z chodníčku odfoukli fukarem. Zvolíte-li si startovací sadu FZR 70335-A z řady AKU FAST POWER  20V, pořídíte si výhodněji nejen tyto dva přístroje, ale zbyde vám třeba i na křovinořez. Akumulátory ze startovací sady FZR 70335-A lze totiž využít do kteréhokoliv ze 13 strojů z řady AKU FAST POWER  20V, například strunové sekačky nebo křovinořezu, ale i plotových nůžek či úhlové brusky. Po použití se baterie jednoduše odloží do rychlonabíječky. Nabíjení 2Ah baterie pak činí pouhých 60 min. Kromě standardní nabíječky je možno zakoupit nabíječku FDUZ 79110, která umožňuje nabití 2 baterií současně. Baterie pomocí indikátoru se světelnou signalizací průběžně informuje o stavu nabíjení.

Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena startovacího setu FZR70335-A s rotační sekačkou, dvojicí akumulátorů a nabíječkou je 4.499 Kč.

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: S nůžkami Fieldmann správně na řez růží » Bytovérekonstrukce.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..