Kuchyně

Nová kuchyňská dvířka GRENA v exkluzivních metalických odstínech

Dřevo je dřevo, co se ale trochu odvázat? Zkuste metal! Společnost GRENA nabízí kuchyňská dvířka v moderních lesklých metalických odstínech, která vaši kuchyň promění v exkluzivní hi-tech prostor. Vybírat můžete ze tří kovových designů – grafitově černá, béžová champagne a stříbrná. Dáváte-li přednost dřevu, ani vy nepřijdete zkrátka: GRENA připravila 8 nových dezénů dubu, tři z toho jsou také ve vysokém lesku. Více na www.grena.cz a www.novadvirka.cz.

Nabídněte vaší kuchyni doušek šampaňského

Moderním vzdušným interiérům doslova padne „chladná“ kovová tvář. Vybírat lze ze tří nových dezénů ve vysokém lesku: grafitově černé, jemné béžové champagne či lesklé stříbrné. Vaše kuchyň se promění v neobyčejně vyhlížející místnost, kterou budete jen velmi neradi opouštět – metalické odstíny ve vysokém lesku jí dodají na exkluzivitě, interiér bude působit čistě, až honosně.

GRENA_kuchyne

Grafitově černá vynikne s výrazně kontrastními materiály či barvami. V interiéru nepůsobí nijak smutně, naopak může světlou místnost perfektně vyladit k dokonalosti, v lesklém provedení navíc disponuje puncem luxusu a elegance.

Kdo z nás nepookřeje se sklenkou šampaňského v ruce? Proč podobné osvěžení nedopřát i vaší kuchyňské lince. Jemná béžová champagne vyvolává nejen v interiéru pocit exkluzivity a vytříbenosti. Tento metalický odstín ve vysokém lesku se skvěle vyjímá s tmavými doplňky a dekoracemi. Mírně nazlátlý nádech dodá kuchyni na výjimečnosti, vytvoří místo, kam se budete vždy rádi vracet.

Stříbrná či šedá je barva v interiérech velmi oblíbená, a to především díky své neutrálnosti – dokonalou kombinaci vytvoří totiž téměř s každou barvou či materiálem, na které si jen vzpomenete. Navíc působí velmi vkusně, v lesklém provedení může mít až punc hi-tech stylu.

Je jen na vás, jaký kovový lesk nově vaší kuchyni dopřejete. Bránit se však nemusíte ani jejich kombinaci – například grafitově černá ve vysokém lesku zjemněná metalickou barvou nazlátlého šumivého šampaňského vytvoří exkluzivně vyhlížející kuchyňskou sestavu s nápadem a vkusem.

DUBU NEUBUDE

Dřevo v interiéru je už po desetiletí klasika – spojení s přírodou, které rozhodně nevyjde z módy. Nejžádanější jsou tradiční dřeviny, ke kterým bezpochyby patří i dub. Dvířka od firmy GRENA s novými dekory dubů Alberta, Ontario, Regina, Victoria a Yukon mají dokonalou kresbu i strukturu dřeva. Vytvoří krásný moderní a útulný prostor nejen z vaší kuchyně, ale třeba i z obýváku i pracovny. Pro nerozhodné, zda zvolit klasické dřevo nebo moderní lesklé povrchy, je tu také řešení: 3 lesklé varianty dubu: dub hnědý, šedý nebo světlý natur. Na www.novadvirka.cz je k dispozici chytrá interaktivní pomůcka – konfigurátor dvířek, se kterým si „naklikáte“ svou vysněnou kuchyň snadno a rychle.

kuchyne-dub

Dvířka GRENA nejsou určena pouze do kuchyní, využití najdou např. také v obývacích pokojích, koupelnách nebo kancelářích. Výběr ze 76 dezénů a 22 tvarů nadchne i náročného zákazníka, navíc společnost GRENA poskytuje na všechna dvířka záruku 5 let.

Na výrobu dvířek GRENA používá jen ty nejvhodnější materiály: dřevovláknité MDF desky tl. 18 nebo 22 mm, PVC či PP folie, které přesvědčivě imitují nejrůznější dřeviny, odolné akrylátové folie s extra vysokým leskem nebo speciální folie s hlubokým matem.

METALICKÉ ODSTÍNY A DEKORY DUBU GRENA

GRENA, a.s. je tradiční český výrobce se sídlem ve Veselí nad Lužnicí. Za posledních 25 let prošla společnost rozsáhlou modernizací, která umožnila nabídnout nábytkářskému a dřevozpracujícímu průmyslu zcela nové deskové materiály se špičkovou povrchovou úpravou Grenagloss, atraktivní kuchyňská dvířka nebo protipožární, nehořlavé a žáruvzdorné materiály. Společnost GRENA, a.s. dodává své výrobky do více než 30 zemí světa.

Více informací o společnosti a kompletní sortiment naleznete na www.grena.cz.

One Comment

  1. Pingback: Moderní interiér ve vysokém lesku či hlubokém matu - Bytovérekonstrukce.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..