Zahrada

Nové vysokotlaké myčky pro účinný úklid nejen v okolí domu

Vysokotlaké čističe jsou skvělými pomocníky, kteří usnadní mnohé úklidové práce na zahradě, kolem domu, v dílně či garáži. Dokonale s nimi omyjete vypuštěný bazén, zašlou zámkovou dlažbu, zašpiněnou fasádu, střechu porostlou mechem, ale také zahradní nábytek, rodinný vůz, motorku, kolo nebo gril. Výhodou těchto přístrojů je jak účinnost čištění, tak úspora vody daná přesným zaměřením vodního proudu.

Při výběru vysokotlaké myčky rozhoduje tlak, který dokáže přístroj vyvinout a na kterém závisí kvalita čištění, a průtok – čím je větší, tím je očista rychlejší. Možnosti využití rozšiřuje také příslušenství v podobě speciálních trysek, koncovek či kartáčů, které zvýší účinnost na specifických površích a umožní vyčistit i hůře dostupná místa. Praktická je dále možnost použití čisticího prostředku, který pomůže snáz odstranit např. mastnotu.

Mezi novinkami značky Fieldmann pro letošní rok jsou tři modely vysokotlakých myček, které zajistí základní potřeby při úklidu domu a jeho okolí a obstojí i v náročných situacích: Fieldmann FDW 201402-E, Fieldmann FDW 201602-E a Fieldmann FDW 202202-E.

Kompaktní tlaková myčka Fieldmann FDW 201402-E pro rychlou a flexibilní očistu

Elektrická tlaková myčka Fieldmann FDW 201402-E s příkonem 1400 W, maximálním tlakem 105 barů a průtokem až 396 l/hod nabízí rychlou a účinnou pomoc ve všech běžných situacích týkajících se čištění. Díky kompaktním rozměrům a pětimetrovému přívodnímu kabelu s ní můžete bez potíží pracovat i dál od zdroje elektřiny bez nutnosti použití prodlužovačky. Pohodlně tak omyjete zablácené auto, očistíte terasu, zahradní zídku nebo domovní fasádu. Myčka s vysokotlakou hadicí dlouhou tři metry je vybavena stříkací pistolí s variabilní tryskou. Manipulaci usnadňuje robustní ergonomické madlo.

Doporučená cena vysokotlaké myčky Fieldmann FDW 201402-E je 1.599 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

Tlaková myčka Fieldmann FDW 201602-E se samonasáváním a funkcí šamponování

S příkonem 1600 W, tlakem 130 barů a průtokem 420 l/hod je tlaková myčka Fieldmann FDW 201602-E opravdu rázným pomocníkem. Vysoký tlak vody je dostačující pro většinu čistících úkonů – snadno a rychle odstraní nánosy špíny z jízdních kol, venkovního nábytku, zahradních strojů, aut, teras či okapů. S tímto přístrojem vyzrajete i na odolnější nečistoty či mastnotu, součástí je totiž integrovaná nádobka na čisticí prostředek. Výkonnou myčku bez námahy přemístíte díky dvojici koleček. Pohodlí při použití zvyšuje přívodní kabel dlouhý 5 metrů a stejně dlouhá vysokotlaká hadice. Myčka Fieldmann FDW 201602-E je vybavena stříkací pistolí s variabilní tryskou. Díky čerpadlu se samonasávací funkcí je možné využít i vodu z nádrže, kbelíku, sudu apod. Doporučená cena tlakové myčky Fieldmann FDW 201602-E je 1.999 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

Vysoce výkonná tlaková myčka FDW 202202-E s bohatým příslušenstvím

Nejvýkonnější z nových myček je model Fieldmann FDW 202202-E s příkonem motoru 2200 W, který disponuje tlakem 165 barů a průtokem až 460 l/hod. Díky svým parametrům odstraní i velmi odolné nečistoty z nejrůznějších povrchů včetně fasád, střech, plotů, zahradní techniky, aut apod. Jeho všestrannost ještě posiluje bohaté příslušenství, které zahrnuje trysku na šamponování, turbo trysku, kartáč určený k mytí automobilu a čistič ploch, který využijete např. při úklidu terasy či chodníku. Součástí myčky je integrovaná nádoba na čisticí prostředek. Komfort používání a snadnou manipulaci zajišťují kolečka. Základní příslušenství, jako je tlaková pistole nebo hadice (5 m) se dá při skladování pohodlně umístit přímo do držáků na myčce, pětimetrový elektrický kabel zase jednoduše namotáte na navíjecí buben umístěný pod držadlem. Doporučená cena tlakové myčky Fieldmann FDW 202202-E je 3.699 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..