Stavební materiály

Novinky v obkladech a dlažbách pro rok 2017

INDUSTRIA

Industria, inspirace moderním průmyslovým designem

Minimalistický styl. Industria je slinutá, mrazuvzdorná, plně probarvená dlažba, která evokuje design betonové stěrky. Grafika povrchu si s velkou jemností hraje se změnami odstínů i drobných linií, a tím vytváří plastický efekt. Tato dlažba je vhodná jak pro veřejné prostory, tak pro domácnosti. Dostupné v rektifikovaném formátu 50 x 100 R cm, ve čtyřech barvách.

MOOD

Mood, evoluce ve stylu „cotto“ 

Série Mood je rustikální, imituje reliéf hlíny a začleňuje do celkového vzhledu starobylé efekty rezavých hran. Slinutá mrazuvzdorná dlažba je vhodná pro všechny typy místností: obývacích pokojů, ložnic, kuchyní a koupelen, je ideální pro venkovní terasy nejen provensálského stylu. Mood překvapuje širokým spektrem odstínů od rezavé, tradiční „cotto“, po barvy spíše městské a novodobé. Oživujícím prvkem jsou originální mozaiky ze stejného materiálu a s univerzálním použitím. Dostupné ve formátu 44,5 x 44,5 cm, ve třech barvách, mozaika ve formátu 30 x 30 cm.

RUSTICA

Rustica s nádechem venkova 

Precizní kresba dřeva, díky které je dlažba prakticky nerozeznatelná od přírodního materiálu, charakterizuje sérii Rustica. Své opodstatnění si najde všude tam, kde je na přírodní dřevo příliš velká zátěž: veřejné prostory, restaurace, terasy, různé části rodinných domů (obývací pokoje, kuchyně, koupelny, atd.), stejně tak jako ve venkovských chalupách či starších budovách. Dostupná ve formátu 19,5 x 84 cm, ve třech barvách. 

 

STYLE

Style, jednoduchá elegance

Obklady série Style vynikají skromnou elegancí a postarají se o vytvoření stylového, čistého prostoru. Konečný efekt dotváří linie povrchu evokující pohyb. Díky svému designu a škále barev připomínajících dřevo nebo kámen poskytuje Style nespočet variant použití. Pokaždé však spoluvytváří unikátní bytový interiér, který mohou obohatit i mozaiky. Obklady ve formátu 31 x 61 cm ve čtyřech barvách, mozaika 30 x 30 cm.

PERLA

Perla, ženskost a tradice

Série keramických obkladů Perla je inspirována technikou „majolika“. Dodává ženskost a tradici jakémukoliv interiéru, je kombinací moderního a rustikálního stylu. Obklady Perla se nabízejí jako dynamické a oživující řešení pro renovaci koupelen a menších malebných kuchyní. Pět barevných základů s neutrálními tóny a lesklým povrchem je doplněno třemi celoplošnými mozaikami s reliéfním šachovnicovým vzorem, zdobenými jemnými liniemi a s lesklým efektem. Dostupné ve formátu 21,4 x 61 cm, v pěti barvách.

PASTEL

Pastel, série ve francouzském stylu

Pastel, série v rozsáhlé škále barev, ve kterých dominuje modrá „navy“, okouzluje svým francouzským šarmem. Díky svému nepravidelnému povrchu inspirovanému betonovou stěrkou vnáší Pastel do prostorů dotek starých časů. Je výbornou volbou, pokud chcete kuchyně a koupelny menších rozměrů více zútulnit. Dekor série Pastel upoutá starobylým vzhledem s náhodnými tahy štětce, provedenými v třech odstínech. Při vhodném obložení stěny evokuje dojem vody tekoucí po zdi. Dostupné ve formátu 21,4 x 61 cm, v šesti barvách.

PAPYRUS

Papyrus, betonová grafika

Papyrus je sérií, která představuje „keramický beton“ jako obklad na stěny nejen do kuchyní a koupelen, ale i na další osobitá místa v domácnosti. Vyniká neutrálností jemné grafiky betonu a lehce se stane klíčovým zdobným prvkem prostoru. Dekorativní plastický reliéf, po kterém je série pojmenována, umocňuje dojem zmačkaného papíru a napomáhá dokonalému konečnému efektu. Všechny barevné varianty obkladu doplňuje adekvátní barevný dekor. Papyrus je dostupný v rektifikovaném formátu 30 x 90,2 R cm, ve třech barvách.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..