Články

Společnost SOLODOOR otevřela v Brně svůj největší showroom

Svůj největší showroom v České republice otevřela počátkem února společnost  SOLODOOR v Brně. Na ploše téměř 150 m2 si návštěvníci mohou prohlédnout více než šest desítek nejrůznějších modelů interiérových dveří a zárubní tohoto tradičního českého výrobce, a to včetně ukázek povrchových materiálů, prosklení či doporučeného kování.

Rekonstrukcí brněnské vzorkové prodejny vznikl nový, velmi moderní showroom, který přehledně a na jednom místě nabídne kompletní sortiment společnosti SOLODOOR, a to včetně novinek pro rok 2014. Kromě kvalitních výrobků se zákazníci mohou spolehnout také na profesionální servis a poradenství,“ představuje nový showroom SOLODOOR Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR.

Solodoor_showroom_Brno_01

V prostoru o rozloze 150 m2 je vystaveno celkem 66 modelů dveří, z toho 39 dveří i včetně obložkových zárubní. Dalších 24 modelů dveří je zavěšeno na výsuvných stojanech, přehledně a dostupně. Mezi novinkami zákazníci naleznou také 3 modely celoskleněných dveří, které se společnost SOLODOOR rozhodla začlenit do sortimentu, a to z důvodu poptávky svých zákazníků, aby vše, co požadují, nalezli pohodlně na jednom místě.

Solodoor_showroom_Brno_02

Brněnský showroom je vybaven také vzorky používaných materiálů – různé druhy povrchových úprav, barvy, dezény, prosklení, kování a ostatní komponenty a příslušenství. S výběrem vhodného modelu dveří a zárubní poradí profesionálové ze společnosti SOLODOOR, kteří doporučí to pravé řešení pro každý interiér, vytvoří vizualizaci zdarma a následně pomohou také se správným zaměřením a instalací.

Solodoor_showroom_Brno_03

Zrekonstruovaný showroom v Brně je jedním ze čtyř vzorkových prodejen společnosti SOLODOOR, další nalezneme v Praze, Sušici – v sídle společnosti, a také u slovenských sousedů v Bratislavě. 

Otevírací doba: PO – PÁ              9:30 – 12:00 / 13:00 – 18:00

Adresa: SOLODOOR CENTRUM s.r.o., Cejl 494/25, 602 00 Brno

One Comment

  1. Pingback: Reverzní dveře – designové řešení pro milovníky minimalismu » Bytovérekonstrukce.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..