Zahrada

Strunová aku sekačka Fieldmann: Tichý chod bez kabelu

Střapečky přerostlé trávy na špatně dostupných místech a u okrajů záhonů či trávníku bývají poslední vadou na kráse zahrady. Nová strunová aku sekačka Fieldmann FZS 1005-A si s nimi lehce poradí. O její výkonnost i tichý chod se stará moderní 18V Li-ion akumulátor zajišťující svobodu při práci bez starosti o délku prodlužovacího kabelu a dostupnost zásuvky. Více na www.fieldmann.cz.

Přesné sečení nabízí sekačka Fieldmann FZS 1005-A díky záběru 260 mm. Žací hlava je navíc opatřena vodítkem, které zabraňuje nechtěnému poškození okrasných rostlin a ochranu před seknutím do obruby záhonu či do zdi. Pohodlné dosekání i opravdu špatně přístupných míst zajišťuje nastavitelná žací hlava, a to nejen v úhlu nahoru a dolů, ale i do stran, hned do 3 horizontálních a 4 vertikálních pozic. Žací struna o průměru 1,4 mm se díky poloautomatické hlavě odvine klepnutím žací hlavy o pevnou podložku.

Vyčistit a dobít

Údržba a uskladnění akumulátorové sekačky Fieldmann FZS 1005-A je oproti benzínovým i elektrickým modelům podstatně snazší. Zatímco soused ještě navíjí prodlužovací šňůru, sekačku Fieldmann FZS 1005-A stačí jen vyčistit a dobít. Moderní Li-ion 18V akumulátor bez paměťového efektu s kapacitou 1500mAh je opatřen praktickým indikátorem nabití – při nabíjení svítí červená dioda, po nabití se rozsvítí zelená. Na jedno nabití sekačka pracuje až 35 minut, doba nabíjení činí 3-5 hodin.

Nastavitelná teleskopická násada umožňuje nastavení na míru obsluhy. Sekačka je navíc vybavena horní a boční rukojetí, která v kombinací s nízkou hmotností přístroje jen 2 kg zaručuje pohodlné sekání. Balení sekačky obsahuje cívku s plně navinutou strunou a sekačka je tak připravena k okamžitému použití. K sekačce je možné dokoupit náhradní cívku se strunou nebo i jen strunu samotnou.

Doporučená akční maloobchodní cena strunové akumulátorové sekačky Fieldmann FZS 1005-A je 1699 Kč. Více na www.fieldmann.cz. Prodej v síti partnerů značky.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..