Články

Vyrazte do světa! Poradíme vám, čím se vybavit

Hlavní cestovatelská sezóna je tu dřív, než se nadějete. Nenechte nic náhodě a vybavte se tak, abyste si cesty maximálně užili. V nabídce Bonami.cz najdete užitečné pomocníky, které oceníte přímo na cestě, i takové, které vám pomohou zvěčnit vaše vzpomínky a možná je i povýšit na umělecké dílo.

Kdo by to neznal – stojíte uprostřed rušné ulice s obrovskou mapou v rukách, není kam ji položit a složit ji zpět podle původních záhybů je úplný hlavolam. Mapy Crumpled City jsou speciálně vyrobeny pro to, aby se daly jednoduše zmačkat do klubíčka. Vybrat si můžete z několika světových metropolí.

Zmackatelna_mapa

Cena na Bonami.cz: 319 Kč

Cestuje s vámi v letadle nebo autobuse někdo hodně otravný? Nasaďte si sluchátka! Designové studio Frends se nechalo při vytváření kolekce stylových sluchátek The Layla inspirovat olejovou skvrnou lesknoucí se ve svitu slunce. Luxusní šperk mezi sluchátky vám zaručí perfektní kvalitu zvuku, pohodlné nošení a to, že se za vámi budou ostatní otáčet.

Cena na Bonami.cz: 4 320 Kč

Víte, jak na sluchátkách udělat uzel, který už nikdo nerozmotá? Stačí je dát na pět sekund do tašky a zase vyndat. Uložte je příště do praktického a stylového pouzdra Tidy Tunes od od Wild & Wolf. Abyste si sluchátka omylem nezauzlovali, je součástí obalu i speciální nástavec na obmotání.

Cena na Bonami.cz: 299 Kč

Bez foťáku si cestování dovede představit málokdo. Ať už vlastníte jakýkoli přístroj, můžete si ho vyšperkovat díky krásným ručně vyráběným popruhům od studia Imo.

Popruh_na_fotak

Cena na Bonami.cz: 939 Kč.

Zvěčněte si svoje cestovatelské zážitky netradičním způsobem. Na mapy Pin Wall Maps si můžete přišpendlit vstupenky, účtenky z restaurací nebo fotografie, které vám budou připomínat místo, kde tyto vzpomínky vznikly.

Cena na Bonami.cz: 999 Kč

Cestujete rádi prstem po mapě? Klasickou mapu světa má doma na zdi kdekdo, málokoho ale napadne dívat se na ni jako na designový prvek interiéru. Naštěstí to napadlo studio Future Maps, které tiskne mapy na saténový papír technikou, která umožňuje použití fascinujících metalických barev, výrazných linií i sytosti. Povrchy Země se lesknou a dělají z mapy krásný doplněk i do luxusně zařízených domácností.

Future_Maps

Cena na Bonami.cz: 839 Kč

Říká se, že cestujeme, abychom zjistili, kam patříme. Až to zjistíte, vyjádřete lásku ke svému domovu hezky veřejně, třeba prostřednictvím minimalistického obrazu na plátně od Mint Mouse. Pokaždé až se vrátíte z cest, obraz vám připomene, že nikde není tak jako doma.

Cena na Bonami.cz: 999 Kč

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..