Developeři

YIT ZAHÁJILA PRODEJ BYTŮ DRUHÉ ETAPY KOIVU ZLIČÍN

Výstavba první etapy rezidenčního projektu Koivu Zličín finského developera YIT začala v dubnu a už nyní má bezmála polovina bytů své majitele. Společnost vzhledem k dobrým výsledkům oficiálně spustila prodej i dalších 90 bytových jednotek v šesti domech, které vyrostou v rámci druhé etapy. Architektonické řešení pochází z dílny studia Loxia Architectes Ingenierie, generálním dodavatelem je stavební firma Step. Prodej zajišťuje vlastní obchodní oddělení YIT.

YIT_KoivuZlicin_vizualizace

Velmi náš těší zájem o projekt Koivu Zličín, který majitelům poskytne kvalitní a komfortní bydlení v celkem jedenácti nízkoenergetických domech v blízkosti vilové zástavby pražského Zličína. Už v tuto chvíli evidujeme téměř 50 % prodaných bytů z první fáze. Nebylo tedy na co čekat a našim klientům jsme nabídli i bytové jednotky z druhé etapy, kterou začneme stavět letos v červnu. Vybírat mohou od menších 1+kk až po více než 100metrové byty 4+kk a 5+kk,“ říká Dana Bartoňová, obchodní ředitelka YIT Stavo, s tím, že se opět jedná o bydlení ve finském stylu. Ten se vyznačuje střídmostí, elegancí a pevným spojením s přírodou. K ní má Koivu Zličín blízko také proto, že vyroste v obklopení březového háje. Bříza, finský národní strom, který se ve finštině řekne koivu, tak dala projektu i jméno.

Developer YIT zároveň pokročil s přípravnými pracemi na stavbě první fáze projektu, v rámci které postaví 5 domů se 71 novými byty. V současnosti už jsou vykopané a zapilotované jámy pro tři budovy a byly zahájeny výkopové práce pro čtvrtý dům. Základy prvního objektu jsou navíc opatřené podkladním betonem a pracuje se na armování výtahových šachet. Dokončení výstavby obou etap s celkem 161 byty v jedenácti domech YIT plánuje na podzim 2017. Většina přízemních jednotek bude mít vlastní předzahrádky, obyvatelé v nejvyšších podlažích ocení velké terasy. V centru areálu vznikne náměstíčko pro sousedská setkání a chybět nebude ani dětské hřiště pro nejmenší. Za nákupy, zábavou a sportem mohou rezidenti vyrazit do obchodního centra Metropole Zličín, které je stejně jako metro vzdálené jen pět minut.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..