Tipy a trendy

Jarní inspirace – tipy na rozkvetlé dekorace

Začátek jara s sebou přináší nejen příjemné počasí, ale také velkou škálu pestrých barev a vůní. Také se už nemůžete dočkat veselých doplňků, které k jaru zkrátka patří? Čerstvé květiny, osení, zajíčci či ptáčci – to jsou typické symboly jara, bez kterých si výzdobu dovede představit jen málokdo. Po dlouhé zimě jsou příjemným osvěžením, které dodá šťávu vašemu domovu a zvedne náladu i vám.

Obsah obrázku život, interiér, pohovka, zeď

Popis byl vytvořen automaticky

Dekorace dokáží velmi snadno změnit atmosféru celého pokoje. Jednou z nejjednodušších cest, jak dostat barvy do interiéru, jsou květiny – ať už pokojové či řezané květy ve váze. Krásně prozáří a provoní váš byt, který bude hned působit útulněji. Alergici mohou sáhnout po umělých květech, které sice nevoní, ale vypadají téměř jako ty pravé. Ve skleněných vázách z ASKO – NÁBYTEK navíc krásně vyniknou a budou zdobit váš domov.

Mezi tradiční jarní výzdobu jistě patří také různé proutky, které můžete ozdobit například ručně malovanými kraslicemi nebo stužkami. Drobné sošky zajíčků či ptáčků zase pěkně ozdobí prostřenou tabuli nebo vysokou komodu. Tyto jarní dekorace a ještě mnoho dalších kousků najdete v prodejnách ASKO – NÁBYTEK.

Jarní dekorace zakoupíte v prodejnách ASKO – NÁBYTEK od 89 Kč. S výběrem dekorací i dalšího nábytku vám rádi pomohou odborníci přímo na prodejnách.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..