Spotřebiče a elektronika

Digitální rosnička, která má styl

Sledujte předpověď počasí mrknutím jednoho oka na barevný LCD displej Meteorologické stanice SWS 5800 a už se nenechte zaskočit vrtkavostí počasí. Tato meteostanice vám poskytne přesné informace o teplotě, vlhkosti, tlaku vzduchu a předpovědi počasí s výhledem na dalších 12–24 hodin.

Co dělá tuto stylovou krabičku ještě lepší:

  • Kompaktní design: malé rozměry jsou ideální pro umístění na stole, polici či parapetu.
  • Jednoduchost: barevné ikony představující počasí venku (slunečno, oblačno, déšť, sníh) vám jasně signalizují, co se venku chystá.
  • Přehlednost: zobrazuje barometrický tlak, teplotu uvnitř i venku, vlhkost vzduchu. To vše uchovává po dobu 24 hodin.
  • Multifunkčnost: na displeji získáte informace o čase (12/24 formát), kalendáři i měsíční fázi. Samozřejmostí je také budík s opakovaným buzením. Navíc je možné dokoupit další 2 senzory a mít tak kompletní přehled o aktuálních teplotách i vlhkosti v celé domácnosti.

Meteostanice SENCOR SWS 5800 (doporučená cena: 1 199 Kč) s bezdrátovým snímačem je skvělým doplňkem pro každý domov i kancelář. Zkrátka všude, kde oceníte přesné informace o počasí bez zbytečného zaneprázdnění. Spolehlivě vám poradí, kdy bude pršet, ale myslet na to, abyste si vzali deštník, už musíte sami.

O značce Sencor

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 

www.sencor.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..