Články

Výrobce teras Silvadec rozjíždí aktivity v Česku. Nabídne nové produkty i terasové centrum

Francouzský výrobce kompozitního dřeva Silvadec zvyšuje aktivitu na českém trhu. Firma více investuje do propagace a marketingu s cílem letos zdvojnásobit tržby oproti minulému roku. Díky nově otevřené výrobě v Německu budou produkty lépe dostupné, zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky plotů, teras a podlah například v terasovém centru Profiterasy.

Firma Silvadec je přední výrobce a dodavatel kompozitních dřev v Evropě. Jejich produkty využívají jak koncoví zákazníci, tak velké projekty – jako je například 8 000 m2 podlah na letišti v Barceloně, rozhledna Montparnass v Paříži či Letovisko Palm Island v Dubaji.

Silvadec v Česku posiluje také personálně – nově bude mít veškeré obchodní a marketingové aktivity na českém, slovenském, polském a maďarském trhu na starosti Export manager Robert Bohdaň. Ke splnění stanovených cílů mají pomoct marketingové aktivity na sociálních sítích, webu a v médiích.

„Pro své klienty nacházíme již dlouhé roky optimální exteriérová řešení. Po tvrdých tropických dřevinách je tu možnost využít nový ekologický materiál, který nabízí velké množství tvarových a barevných kreací. Klienti, kterým vadí masové odlesňování pralesů, najdou v produktech Silvadec skvělou zelenou alternativu,“ popsal Robert Bohdaň.

Francouzská firma Silvadec vyrábí své produkty nově i v sousedním Německu. Společnost si od tohoto tahu slibuje lepší kontakt se zákazníkem, větší dostupnost veřejnosti a rychlejší dodání produktů.

Nová řada Atmosphere na rok 2018

Silvadec vyrábí produkty z vlastní patentované směsi Forexia, která je výsledkem francouzské výrobní tradice a několikaletého vývoje. Terasová prkna Silvadec se díky tomu vyznačují výrazně dřevitým a matným přírodním povrchem. Tento terasový materiál není identický s žádným jiným WPC materiálem dostupným na našem trhu ani s jinými WPC materiály vyráběnými převážně v Číně.

Na trhu chce příští rok firma bodovat především produktovou řadou Atmosphere (fasády, ploty, terasy), která je bezúdržbová a má unikátní vlastnosti – stálobarevnost, neměnitelnost a odolnost proti šednutí a skvrnám. Aktuálně se Silvadec stal hlavním dodavatel teras, fasád, plotů a zábradlí nového terasového centra společnosti Profiterasy.

Více informací na: http://www.silvadec-terasy.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..