Dětský pokoj

Do dětského pokoje patří barvy a fantazie

Do proměny dětského pokojíčku se často pouštíme o prázdninách, aby bylo vše připraveno na začátek nového školního roku. Děti si samy rády plánují, jak by měl jejich pokoj vypadat, ať už máte doma malého školáka nebo ještě dítě školkou povinné. S tím, jak ratolesti rostou, se ale často mění i jejich potřeby a záliby. V prosazování svých přání umí být děti poměrně neoblomné, a tak rodičům nezbývá, než pokoj naaranžovat v nejoblíbenějších barvách nebo třeba s motivy oblíbených pohádkových postav. Proměnu dětského království dokáže k dokonalosti doladit i tak nečekaný prvek, jakým je radiátor.  

Jednoduchým způsobem, jak oživit dětský pokoj, jsou čelní desky od firmy KORADO. Radiátor díky nim v minutě proměníte a na výběr máte kromě vzorníku KORADO i z více jak 200 odstínů ze vzorníku RAL. Nemusíte se tak bát, že byste barvu radiátoru nesladili se zbytkem interiéru. Cena desky se odvíjí od velikosti radiátoru a pohybuje se od 1 290 Kč (bez DPH) za hladkou čelní desku PLAN SET a od 1 392 Kč (bez DPH) za desku s designovými linkami LINE SET.

Čelní desku na radiátor snadno připevníte magnety a háčky a stejně jednoduše ji i odstraníte. Tento způsob je nejen jednoduchý, ale také zaručí, že radiátor samotný zůstane bez jakéhokoliv poškození. Více na www.korado.cz.  

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..