Nářadí

Nejbohatší sada nářadí Fieldmann obsahuje 85 kusů nářadí

Kolem domu je každou chvíli potřeba něco přišroubovat, přitlouct, zaříznout nebo utáhnout. Oceníte, že máte pěkně po ruce potřebné nářadí. Při pořizování nového nářadí se pak vyplatí zvolit jednu komplexní univerzální sadu, která poslouží v širokém spektru úkonů. Kufřík Fieldmann FDG 5005-85R obsahuje 85 kusů nářadí a je, co do počtu kusů, u značky Fieldmann sadou největší. Provedení v CR-V kvalitě zaručuje velmi dobrou životnost nástrojů. Více na www.fieldmann.cz.

Sadu Fieldmann FDG 5005-85R činí univerzální jak velký počet kusů nářadí, tak i typy obsažených nástrojů, které svými možnostmi použití komplexně pokrývají úkony v domácnosti, garáži, domě i jeho okolí. nářadím ze sady FDG 5005-85R zvládnete snadno opravy v bytě či rodinném domku, ale vyměníte také bez problémů svíčky v sekačce či v křovinořezu a utáhnete radiátory po topné sezoně.

Velkou ráčnu s nástrčnými hlavicemi od čtyř až do třiceti dvou milimetrů uplatníte v garáži při údržbě a opravách automobilů, motocyklů, ale i zmíněné zahradní techniky. Sestava zahrnuje i klasické pomocníky, jako robustní kladivo 300 g a majzlíky, nůž se třemi břity nebo pětimetrové měřicí pásmo. V sadě nechybí kombinované kleště, kleště s dlouhými čelistmi i kleště s posuvným kloubem, ani sada otevřených stranových klíčů a sada šroubováků. Více o obsahu sady zde.

Sady nářadí Fieldmann získaly svou oblibu díky účelnosti uspořádání a přehlednosti. V případě potřeby stačí kufřík otevřít a použít ten nástroj, který se právě hodí. V sadě jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. Každé nářadí má své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je i snadno přenášet.

Více na www.fieldmann.cz

Doporučená cena sady Fieldmann FDG 5005-85R je 2.199 Kč.

0 Shares

One Comment

  1. Pingback: Nová růžová sada nářadí a další tipy pro praktické dámy » Bytovérekonstrukce.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..